Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

Ya Naruto iyidir hoştur falan da Kishi evren yaratma mevzusuna neredeyse hiç girmedi. Yani sözde fantastik bir dünya var, ama bu dünyada hangi coğrafyalar mevcut ninja olmayanlar ne yer ne içer farklı kültürler, gruplar vs var mı varsa nedir falan bunlara neredeyse hiç değinmedi. Hani resmen sadece 5 köy arasında olup bitiyor gibiydi her şey. O yüzden kurgu bir yerden sonra düz gelmeye başladı. Benim Shippuden'in ilk zamanlarına daif hatırladığım eller arkada sağa sola koşan ninjalardsn ibaret. One Piece de kendini tekrar etse de (hatta belki Naruto'dan bile fazla) adam sürekli farklı ve değişik kültürlerle, çok farklı korsanlık dışu oluşumlarla vs kurguyu hep canlı tutuyor.
Frp yazmıyor ki adam. Manga olarak verdikleri fazlasıyla iyiydi. Bahsettiğim kısım zaten serinin ilk yarısı. Sonrası için söylenecek çok fazla şey yok...
Hnk demek istemiştim. :oleyo:
Sana da bulaştı demek:(

Ya Naruto iyidir hoştur falan da Kishi evren yaratma mevzusuna neredeyse hiç girmedi. Yani sözde fantastik bir dünya var, ama bu dünyada hangi coğrafyalar mevcut ninja olmayanlar ne yer ne içer farklı kültürler, gruplar vs var mı varsa nedir falan bunlara neredeyse hiç değinmedi. Hani resmen sadece 5 köy arasında olup bitiyor gibiydi her şey. O yüzden kurgu bir yerden sonra düz gelmeye başladı. Benim Shippuden'in ilk zamanlarına daif hatırladığım eller arkada sağa sola koşan ninjalardsn ibaret. One Piece de kendini tekrar etse de (hatta belki Naruto'dan bile fazla) adam sürekli farklı ve değişik kültürlerle, çok farklı korsanlık dışu oluşumlarla vs kurguyu hep canlı tutuyor.
Bleach bu konuda master yapmış seri :D İstese ucu bucağı olmazdı ama 3 mekan arasında felsefe kastı...

Bu seriyi çok seviyordum ama hain roci @01746 sürekli forumda övüp durduğu için soğudum. Genel sohbet giriyorum avatar övüyor, manga sohbet giriyorum avatar. Sürekli kendi kendine avatar konuşuyordu ya...
Hangi manga sohbette övdüm pis yalancı
İftiradan sınırsız banlanmasını istiyorum. :hıh:

Ayrıca genel sohbete isteyen istediğini yazabilir. Sohbet olsun diye yazıyordum, rahatsızsan okumazsın olur biter. Zevksizliğine benim dahiyane değerlendirmelerimi niye katıyorsun.

Bu seriyi izleyip zamanımı harcayacağıma One Piece takip etmeye devam edip hayatımı mahvederim daha iyi
Yumurta kafa bir karakteri izlemeye değmez zaten. ;) ?

Valla etkilenip daha iyi yapılan her işe olumlu gözle bakarım. Tarontino'nun her filmi ya hikaye olarak ya da karakter olarak başka filmlerden alıntı ama ortaya daha iyi iş çıkartıyor.
O kadar... :hıh:
Kötü anoloji hoşuma gitmedi, bana ne... :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık