Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Ateş Bükücü

En Güçlü Ateş Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    65
  • Anket kapatılmış .
Şıklarda niye yok anlamadım ama bence Jeong Jeong. O olmadığı için anka ve ejder arasında kalıyorum. Ejder daha yırtıcı geldi.
Bir ara koymayı düşündüm fakat vazgeçtim nasıl olsa Iroh var ve onun liderliğindeki bir gruba üye olması ve ateş bükme dışında(yıldırım veya ışın) başka yeteneğinin olmaması sebebiyle dahil etmedim. Aslında Sozin gelmeden önceki en büyük ateş bükmeleri de ondan görmüştük. Benim hatam.

Beyin fırtınası yaplım:

Avatar güçleri olmadan Roku ne kadar güçlü bir ateşbükücü?
Bu güzel bir soru ve benim de aklıma gelmişti. Bunun benzerini diğer elementler için de yapacağım ve havada Aang'i eklemeyi düşünüyorum. Avatarlar her ne kadar en güçlü olsa da avatar moduna geçmeden kendi yeteneklerine bağlılar.
Korra dahi bir bükücü değil ve su bükmede çok bir marifetini göremedik fakat Aang hava bükerek epey şey başardı. O yüzden hava bükmede Aang'i eklemeyi düşünüyorum.

Soruna gelirsem net bir yanıt veremiyorum o konuda zira fazla bir şey görmedik. Volkanı durdururken iyi iş çıkartsa da bunun için öteki elementlerden de yararlandı ama ona yardıma gelen Sozin bir ara volkanın sıcaklığını alıp kurutması bana daha büyük bir beceri gibi geldi.

Hangi dönemde geçtiğine göre değişir.Eğer The Last Airbender dönemi ise tartışmasız Ozai'dir.Şu an ismini bulamadığım lakin Avatar'ın yapımcılarından birinin yazdığı Avatara dair gerçeklerin yayınlanndığı bir kaynakta tartışmasız bir şekilde Ozai en güçlü Ateş Bükücü olarak belirtiliyor.Kaynağı bulabilirsem atacağım.Kitabın ismini unuttum.

iroh dedim. lakin en bastan bu yana dengeli bir ruh haline sahip olabilseydi azula uzun vadede hepsine fark atardi.
Bence o kadar güçlü olma sebebi zaten dengesiz olmasıydı. Bu yüzden bu kadar potansiyelli gibi görünüyordu. Başta dengeli olsa bu kadar tehlikeli bir gücü bu kadar rahat kullanamazdı bence.

Bence o kadar güçlü olma sebebi zaten dengesiz olmasıydı. Bu yüzden bu kadar potansiyelli gibi görünüyordu. Başta dengeli olsa bu kadar tehlikeli bir gücü bu kadar rahat kullanamazdı bence.
Dengesiz değil de psikopat biriydi. Hal ve hareketleri tutarlı ve planlıydı hep fakat arkadaşlarının ihanetine uğramasının peşi sıra dengesizleşti. Babasının kendisini arkada bırakacağını duyunca bile üç buçuk attı, Dai li'leri kovdu danışmalarını kovdu. O noktaya kadar her eyleminden emin olan Azula dengesizleşti ve Zuko bunu fark edip Agni Kai'yi kabul etti.

Bu arada ben oyumu Azula'ya çeviriyorum. Ateşi en sıcak hali ile büken, küçük yaştan itibaren dahi olarak görülen ve fiziksel olarak bile aşırı yetenekli olan bir karakter. Kız tutulma sırasında yetenekleri kaybolunca sadece fiziksel becerileriyle Aang, Toph ve Sokka'dan kaçtı; uçurumdan düşerken yamaca tutunmayı başardı, Kaynayan Kazan'da kelepçeyle halata tutunarak peşlerine düştü... hem bükmede bu kadar yetenkli hem de fiziksel kabiliyeti bu derece olan bir başka karakter daha yok.
Potansiyelinde herkesi geride bırakırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık