Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

• Konbuyu başlatan gzgn
  • Başlangıç tarihi

Aang'in seviyesi (Avatar moduyla beraber)

• Orta sınıf bir karakter

Kullanılan: 13 9.2%
  • Koramiral

Kullanılan: 9 6.4%
  • Shichibukai

Kullanılan: 22 15.6%
  • Amiral

Kullanılan: 7 5.0%
  • Yonko sağ kol

Kullanılan: 18 12.8%
  • Yonko

Kullanılan: 72 51.1%

• Kullanılan toplam oy
    141

gzgn

Abi çevirisini yaptım onu bile okumuyorsunuz. Yağmur çamur etkilemez. Batması lazım. Yarısı falan olsa bu sefer zor hareket etmeye başlar.

Edit: Sonra biz dayak yiyoruz.
Dayak atan varsa söyle kızarız da bunun okuyup okumamakla alakası yok zaten. Bir önceki mesajda belirtmiştim açıkça zaten. Tartışma amaçlı soruyorum. Yanlışımız varsa doğrusunu öğrenelim diye

Dayak atan varsa söyle kızarız da bunun okuyup okumamakla alakası yok zaten. Bir önceki mesajda belirtmiştim açıkça zaten. Tartışma amaçlı soruyorum. Yanlışımız varsa doğrusunu öğrenelim diye
Forumda bana Oda diyorlar da, şu arkadaş da Oda'yı dövüyormuş. Ondan.
Eeee o zaman Oda kendiyle çelişiyor yav. Bunlar yağmur görüyor fırtına görüyor, üstlerine kar yağıyor. Hatta PunkHazard adası vardı. Karın üzerinde ponçik ponçik geziyorlar. O da su bu da su. Oda efendi tam tokatlık adamsın sen.

Aang küçük ve tecrübesiz diyenler olmuş. Avatar Hali'nden bahsettiğimizi unutmayalım arkadaşlar. Bir avatar, Avatar Hali'ne geçtiğinde kendisinden önceki tüm avatarların güçlerinin toplamına sahip olur. Tecrübenin kralına sahip oluyor yani o formdayken.

Okuyucu: Odacchi! İşte sana bir soru! Crocodile "kum" olduğu için suya karşı mücadele edemez değil mi? Öyleyse o nasıl duş alıyor? Hiç yapıyor mu?! Bu pis!! Sen duş alıyor musun, Odacchi? yazan Crocodile'ın annesi

Oda: Her şeyden önce, şeytan meyvesi kullanıcılarının duş alma sorununu ele alalım. Şeytan meyvesi yiyen insanlar denizden nefret ediyor ve yüzemiyorlar. Burada "deniz" nehir, havuz ve hamam gibi her çeşit durgun suya karşılık geliyor. Bütün dünyada bunların hepsi" deniz". İnsanlar suyun içine girdiği zaman, sadece güçlerini kaybetmekle kalmıyor aynı zamanda bedenlerini hareket ettirmekte de güçlük çekiyorlar.... şeklinde gidiyor.

Uzun lafın kısası yalnızca deniz değil.
Teşekkürler

Eğer avatar halindeki aang ile kapışılacaksa rakibi de uyanışı açmış olsun ve 3 hakide de master seviyesinde olsun. O zaman uygun olur.

Aang küçük ve tecrübesiz diyenler olmuş. Avatar Hali'nden bahsettiğimizi unutmayalım arkadaşlar. Bir avatar, Avatar Hali'ne geçtiğinde kendisinden önceki tüm avatarların güçlerinin toplamına sahip olur. Tecrübenin kralına sahip oluyor yani o formdayken.
Güçlerine değil tecrübelerine sahip oluyor diye biliyorum sadece

Güçlerine değil tecrübelerine sahip oluyor diye biliyorum sadece
"The Avatar State is a defense mechanism, designed to empower you with the skills and knowledge of all the past Avatars. The glow is the combination of all your past lives, focusing their energy through your body. In the Avatar State, you are at your most powerful, but you are also at your most vulnerable. If you are killed in the Avatar State, the reincarnation cycle will be broken and the Avatar will cease to exist."
Roku to Aang.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık