Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Çok kolaya kaçmış ya.
Eren'in kafa da gitti. Nasıl kurtulacak dersin. Reiner'in yaptığı gibi bir şey yapsa da iyileşme süresi uzun. Zeke ile kaçacak mı acaba?
Bir sonraki bölüm Eren'i de yörüngelerin olduğu mekanda iyileşirken görme ihtimalimiz baya yüksek bence.

Zeke'nin titan içinde iyileşmesinden bahsediyorsun sanırım. Savaş anında bu zor olur bence.
Aynen ondan bahsediyorum fakat olayın detaylarını bilmiyoruz. Yörüngelerin Kurucu Titan'a bağlandığını biliyoruz bir tek. Eren de şu anki Kurucu Titan olduğundan kendisini daha farklı bir yolla o mekanda bulup iyileşirse şaşırmam açıkçası. @Bilture19 'un da dediği gibi Zeke'nin vücudunu yapan kızın kim olduğu da muhtemelen netleşir, Eren'in kızla iletişim kurduğunu bile görebiliriz belki Kurucu olduğu için. Ben de birçok kişi gibi o kızın Ymir olduğunu düşünüyorum.

Aynen ondan bahsediyorum fakat olayın detaylarını bilmiyoruz. Yörüngelerin Kurucu Titan'a bağlandığını biliyoruz bir tek. Eren de şu anki Kurucu Titan olduğundan kendisini daha farklı bir yolla o mekanda bulup iyileşirse şaşırmam açıkçası. @Bilture19 'un da dediği gibi Zeke'nin vücudunu yapan kızın kim olduğu da muhtemelen netleşir, Eren'in kızla iletişim kurduğunu bile görebiliriz belki Kurucu olduğu için. Ben de birçok kişi gibi o kızın Ymir olduğunu düşünüyorum.
Hail Eren:mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık