Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    119
Zeke'yi kurtaran titanın olayını anlayan var mı? Kurucu Ymir ile alakası var mı?
O konu hakkında aklıma "God's plan is working" dışında bir şey gelmiyor. Demek ki Zeke'in hâlâ yapması gereken bir karakter görevi var. Arkası doldurulursa güzel olur yoksa fanı olsam da bir fan service olayı olduğunu kabul ederim.

Orada Zeke'i iyileştiren muhtemelen Ymir, Eldia kitaplarında tasvirine oldukça benziyor.

Ymir ile bir bağı var. Sonuçta hepsi Eldianlı. Ancak orada kurtarma nedeni Zeke onu dönüştürdüğü içindir. Zeke'in arzusuna göre hareket ettiğini düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltirler.
O konu hakkında aklıma "God's plan is working" dışında bir şey gelmiyor. Demek ki Zeke'in hâlâ yapması gereken bir karakter görevi var. Arkası doldurulursa güzel olur yoksa fanı olsam da bir fan service olayı olduğunu kabul ederim.

Orada Zeke'i iyileştiren muhtemelen Ymir, Eldia kitaplarında tasvirine oldukça benziyor.
Anlıyorum güzel bir noktaya bağlar umarım. İlgi şekilde ilerliyor malum :D

Zeke'in sahip olduğu Kraliyet Kanı ile ilgisi olabilir belki.
Olabilir Zeke özel birisi. Belki atalarından birisidir veyahut Ymir'in kendisidir. Üstte yazmışsın zaten kitaptaki tasvirlere benziyor diye. Tekrar bakınca ben de benzettim. Tabi kurtaran devin kendisine de benziyor.

Gerçi asıl mesele ''paths'' kısmı olsa gerek. Bu yüzden Ymir ile ilgili bir bağlantı çıkabilir.

Olabilir Zeke özel birisi. Belki atalarından birisidir veyahut Ymir'in kendisidir. Üstte yazmışsın zaten kitaptaki tasvirlere benziyor diye. Tekrar bakınca ben de benzettim. Tabi kurtaran devin kendisine de benziyor.

Gerçi asıl mesela ''paths'' kısmı olsa gerek. Bu yüzden Ymir ile ilgili bir bağlantı çıkabilir.

Temelde bütün kullanıcılar "paths" yoluyla Ymir'e bağlı zaten. 9 Dev'in gücüne de sahip ilk ve bilinen tek kişi malum. Bu da o kişinin Ymir olmasını güçlendiriyor. Belki bir ihtimal Ymir'in 3 çoğundan, Sheena, Rose ve Maria, birisidir.

Temelde bütün kullanıcılar "paths" yoluyla Ymir'e bağlı zaten. 9 Dev'in gücüne de sahip ilk ve bilinen tek kişi malum. Bu da o kişinin Ymir olmasını güçlendiriyor. Belki bir ihtimal Ymir'in 3 çoğundan, Sheena, Rose ve Maria, birisidir.
O da olası. yunan Mitolojisinde kaderi kontrol eden 3 kız kardeş vardı. İskandinav mitolojisindeki karşılığı Norns diye hatırlıyorum. Belki Ymir'in bu 3 çocuğu bir nevi Eldianlıların kaderini belirliyor olabilir.

Daha ilk sayıda Eren dev güçlerine sahip olmamasına rağmen rüyasında Mikasa'yı kısa saçlı bir şekilde görüyordu. Eren Kruger ise Mikasa ve Armin'den bahsediyordu. Çok karmaşık olaylar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık