Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    119
Aga tamam cok iyi bölüm Eren'in ruh halini öğrendik Arminde işinde resmen falan ama cok az bölüm kalmadi mi Isayama bunlari nasil yetiştirecek tahmini 4 bölüm kalmisti,şimdi sayi artti.

Eren shonen kalıplarını kırıyor sen kufrediyorsun birader. Klasikler böyle yazılıyor. Hxh den sonraki en iddaali seri bu oldu resmen. Hiç mi gaza gelemiyorsun ? Mangaka "koy köyüne gitsin " dedi. Var mi böyle senaryo baska seride?
"Shonen kalıplarını kırmak" diye bir şey yok. 60 senelik bir oluşumdan bahsediyoruz, zaman zaman farklı tarzdaki ana karakterler ön plana çıksa da ortada hiçbir zaman bir kalıp olmadı, olmayacak da.

Kaç yılı kaldı ki bu Eren'in? Yüzyıllar önceki Eldia sömürüsünü unutmayan insanlar Eren ölünce adanın içinden geçer. Çok saçma bir yola saptı...
Kaç yılı kaldığının bir önemi yok, planı başarıya ulaşırsa ister bin yıl ister bir gün daha yaşasın değişen bir şey olmayacak. Eldialıları sömüren insanlar kalmayacak çünkü hayatta kalan yegane kişiler Paradisliler.

Eren artık bir yıkıktır. Yani ben zaten Eren’in, Marley de ki puştları affetmesini hiç istemedim. Onlara koyup geçmesi lazımdı ama sadece onlara. Şu yaptığı tamamen manyaklık başka bir şey değil. İyi ile kötüyü ayırt edemiyor herif artık. He kurgu olarak farklı bir yol mu? Evet. Ama aynı kurgu yüzünden yine Eren’e sövülmesi lazım bence. Zaten okuduğumuz serilerde ki karakterleri “Sevmemizi ya da nefret etmemizi” sağlayan şey kurgusu değil mi? Yani seriyi bu kurgu için övebiliriz ama karakteri de aynı kurgu yüzünden gömeriz. Tabi herkesin kendi zevki. Mesela ben daha düne kadar “Yürüyedur Eren reyiz” diyordum ama bu kadar manyaklık beklemiyordum yani jsjsjjs
Eldialılara zulüm yapılan tek yer Marley değil, biz sadece orayı gördük. Dünyanın her yerinde günah keçisi olarak muamele görüyor Eldialılar, amacın Eldia'nın intikamını almaksa bütün dünya ile savaşman lazım zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık