Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
:hoo:

Biri bana ne oldu açıklayabilir mi?
Sanırım şu ana kadar yayınlanmış en kötü sayıyı okudum.

Yani çizimler çok iyiydi. Sayı da fena değildi de... Bu manganın sayıları çok daha doyurucu olurdu yahu...

Özellikle zincirli sahne çok hızlı bir şekilde işlenmiş, çok çabuk geçti, o şaşkınlığı duygu değişimini hiç verememiş.
Son kısım iyiydi sahiden bir tek.

:hoo:

Biri bana ne oldu açıklayabilir mi?
Sanırım şu ana kadar yayınlanmış en kötü sayıyı okudum.

Yani çizimler çok iyiydi. Sayı da fena değildi de... Bu manganın sayıları çok daha doyurucu olurdu yahu...

Özellikle zincirli sahne çok hızlı bir şekilde işlenmiş, çok çabuk geçti, o şaşkınlığı duygu değişimini hiç verememiş.
Son kısım iyiydi sahiden bir tek.
Çok güzel bölümdü ama neredeyse hiç diyalog yoktu ondan hızlı bitti

Bence en sona Grisha'yı da koymak lazım. :fool:
O sahne çok duyguluydu ya "Üzgünüm Zeke" dediğinde Zeke'in yaşadığı şaşkınlık harikaydı. Eren'in de sonrasında "Madem öyle gel devam edelim" tarzında bölümü bitirmesi biraz yarım hissettirdi bölümü.

Ama evet yani her şey çok hızlı ilerledi ve bölüm yarım kalmış gibi geldi.

En azından bir soru cevap buldu: Founder'ın gücünü Kraliyet Kanı taşıyıcısı kullanabiliyor. Devin kimde olduğu önemli değil.

O sahne çok duyguluydu ya "Üzgünüm Zeke" dediğinde Zeke'in yaşadığı şaşkınlık harikaydı. Eren'in de sonrasında "Madem öyle gel devam edelim" tarzında bölümü bitirmesi biraz yarım hissettirdi bölümü.
Bence ise çok güzel bir detaydı. Zeke'in asıl amacını unutması, Eren'in bunu fark etmemesi ya da umursamaması...
Belki de Zeke ava giderken avlanacak.

Üye silindi 1004

Gabi reyiz tek atmış anime tarihinin en sümsük karakterlerinden birine. Eren cidden ölürse, Gabi benim için Levi’yı bile geçecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık