Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Animede nereye geldi? Önceki sezonu da izlemedim. Çünkü bence hepsi bir akış. Bitmeye yakın toplu izleyeceğim.

Mangasını okuyayım demiştim. 150 küsür bölüm var. One piecede bir gecede 200-300 bölüm okuduğum için bir günde biter diyordum. Bi bölüm 50 sayfa. Op gibi değilmiş oku oku bitmiyor. Bide spoiler yemesem süper olacak.

Ben Annie'nin bir taraf seçeceğine inanıyorum. Kendinden bahsederken önce dünyayı kurtarmak gibi bir gayesi yoktu. Sonrasında babasından bahsediyor. Onu kurtarmak umuduyla azda olsa tarafını seçme konusu tahmin edilebilir.

İki üç gündür hastayım. 2. Sezonda kalmıştım en son ta fi tarihinde izlemiştim.
3. Sezon bitti 4ün başındayım.

Öncelikle bu anime bazı şeyleri çok iyi yapmış bazı şeyleri de çok kötü yapmış fazla ortasını bulamadım.

+Lar
Kurgu cidden güzeldi.
Alışık olmayan bir örgüsü var özellikle dev konsepti kronosun tanrıları yemesini hatırlattı bana çok güzel orjinal konu
Atmosfer mükemmel
Kötü karakterler iyi cidden.
Bunun dışında insanlar elinden başka seçenek gelmediği için belli başlı yollara sürüklenirler teması çok iyi yedirilmiş iyi, kötü veya gri karakterlere.
Çizimleri ve pacingi muazzam iyi.

-ler
Karakterler birbirlerinin aynısı birçok konuda. Ses tonu olsun başarısızlık sonrası verdikleri ben ise yaramazim tepkileri olsun
Kendilerinden birden vazgeçmeye hazır olmaları olsun. Birçok karakter birbirinin kopyası.
Hatta reinard,annie,elwin dışında aman aman karakter görmedim.
Animenin tonaji hep aynı. Duygu iniş çıkışı yok fazla.
Ana 3 karakterin üçünude tutmadım. Hani büyük serilerde genelde hiç olmasa birini sever insan bunda üçünude sevmedim.
Bazı olaylar oldu bittiye getiriliyor çok fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık