Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bölümü izledim. Yalan yok, güzel bölüm yapmışlar. Yanlış görmediysem, Keşif Birliği pelerinini takan tek kişi Levi. Birliğin lideri olan Hange bile takmıyor. Levi. :utan: Niye bağlandın sen bu kadar? :)

Forum geneli Erwin taraftarı ama ben Levinin doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Armin hayalleri daha geleceğe yönelik biri sonuçta. Erwinin bodrum katına gittikten sonra amacı kalmayacaktı ve ben Arminin stratejik olarak Erwinden düşük olduğunu hiç sanmiyorum

Üye silindi 1004

Forum geneli Erwin taraftarı ama ben Levinin doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Armin hayalleri daha geleceğe yönelik biri sonuçta. Erwinin bodrum katına gittikten sonra amacı kalmayacaktı ve ben Arminin stratejik olarak Erwinden düşük olduğunu hiç sanmiyorum
Armin'i sırf Eren'in erkek arkadaşı olduğu için seçti bunu herkes biliyor. Erwin hayatta olsaydı Marley'i sadece bir gecede fethetmişti.

Keşke tek fark strateji olsa..

Arwin bence tek bir hedefle sınırlı kalacak bir karakter değil.Seri boyunca mutlaka ileri doğru bir amacı olan biri olarak gördüm hep kendisini.Armin ise aptal fandomu ve @Yubashiri-sama 'nın dediği gibi Eren'in erkek arkadaşı olmaktan başka bir olayı bulunmayan bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık