Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Bir iki defa gördüm son sezonunun animasyonu için garip deniliyor. Kötümü lan nasıl garip yani? Bu tarz yorumlardan sonra hevesim kırıldı biraz. Ben bildim bileli efsanedir bunun animasyon kalitesi.

Bir iki defa gördüm son sezonunun animasyonu için garip deniliyor. Kötümü lan nasıl garip yani? Bu tarz yorumlardan sonra hevesim kırıldı biraz. Ben bildim bileli efsanedir bunun animasyon kalitesi.
Farklı stüdyo yaptığı için bazı kişiler animasyonu garipsediği için kötü diyorlar.Bence bölümler gayet kaliteli.Tabi bunu Dressrosa arcını animeden izlemiş biri olarak söylemem ne kadar doğru olur bilmem.

Farklı stüdyo yaptığı için bazı kişiler animasyonu garipsediği için kötü diyorlar.Bence bölümler gayet kaliteli.Tabi bunu Dressrosa arcını animeden izlemiş biri olarak söylemem ne kadar doğru olur bilmem.
Sana güvenmem mümkün değil.
eski sezonlara göre farklı işte devler 3d filn ve karakter çizimleri fazlasıyla değişmiş
Hiç hoşuma gitmedi bu durum ama bakarız artık vakti gelince.

Kötü diyemem ama garip, yani başta "Ne izliyoruz lan bir saniye" dedirten bir animasyon var. Bu sezon stüdyo değişti, haliyle renk paletleri, animasyonlar falan da gözle görülür değişim yaşadı. WIT'in leş ötesi CGI'larına karşılık MAPPA'nın ortalama üstü CGI'ları var artık (MAPPA bu işte çoğu stüdyodan iyi) fakat sürenin fazlasıylı kısıtlı olmasından olacak ki sadece devler değil, yer yer insanlar da CGI yapılmış. Bence kötü değil, başta gözün alışması lazım. 1-2 sahne dışında göze o kadar da batmıyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık