Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Beğenmedim.Sadece reklamı bol yapılmış seri geldi.Hele mangada adam hava da bir baktım ölmüş.Ne ara öldü,nasıl öldü,yok.Saldırı çizi mi 0.Anime ile manga farkı bleach den bile fazla :D Balon seri geldi bıraktım ben.

Anime sohbet başlağında yeni başlayanların hevesini kaçırmamak için anime izleyenler bile spoiler butonu kullanırken bu ne saygısızlıktır. Zaten saygısızlığını bildiğimiz insanlar olsa da yine de forumu kullanmayı bildiklerini düşündüğümüz için özür dileriz. Anime konusunda zevkimi kaçırdığınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Bende okudum spolierı ya yanlışlıkla açtım :( Neyse zaten tahmin ettiğim birşeydi :D

Şuan manga da 9 dayım acayip sardı çizimlere çok dikkat eden biri olsam izlemezdim ama böyle sıradışı konuları hep sevmişimdir.Eğer çizime önem vermeyen biriyseniz çok rahat beğeneceğiniz bir seri şahsen çok beğendim güncelde animesini uploadlamayı bile düşünüyorum
Up up up :D Son kalite up olsun ama birde altyazı gömülü olursa sevinirim. :) Arşiv için mükemmel bir anime ve kesinlikle tekrardan izleyeceğim serilerden birisi.

arkadaş bi senle aynı nokta da buluşamadık ben gömülü altyazılı videoyu çöp diye görürüm neden mi videonun bitrate'ına etki ediyo hem sen neden bu kadar fan-sub seviyon be birader onuda anlamış değilim:DGenel olarak soft-sub diye nitelendirilen altyazı sistemini kullanıyorum artık bugünki OP 594.bölümde yaptım gömülü olmadan ama videonun üzerine yüklüyorum senin için anca bunu yapabilirim:D
Ben ileride plazmadan neyim izlerim ses sistemini döşer öyle hayallerim var. :D Herşeyi ayarlarım bu seferde altyazı da ı lar ş ler ğ ler gözükmez ayarlanmaz :( Biraz bozulsun görüntü sorun değil benim için :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Belki de spoil değildir ama yine de spoiler içine alayım. Mangadan spoiler;
Mangası bir noktadan sonra konu olarak bir türlü ilerlemiyor, karınca hızında ilerliyor. İster istemez de sıkıyor tabi. Animesi güzel ama bir noktadan sonra sıkacaktır bence. Bir de bazı bölümlerin bazı sayılarda tekrar etmesi ayrı bir saçmalık olmuş yada mangapanda da o şekilde. 1,2,3,4. sayıları 10'lu sayılarda baştan okuma gibi bir durum olabiliyor.

Kısacası Sword art online tarzında bir seri izlenimi veriyor, parlayıp sönecek gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık