Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Bugün efsane bir şey geldi aklıma.
Hani teach o bar kavgasında luffy ve Zoro için Namiye onlar kazandı dedi ya. İşte o aslında ileriye bir gönderme . Ya teach vs Zoro ve luffy olacak ,bizimkiler kazanacak yada tayfadan hayallerini sadece zoro ve luffy gerçekleştirecek. Bunu ima etti
Ben hiçbir şekilde bir rakibi luffy ile birlikte zoronun aynı anda indirceğini düşünmüyorum. Olsaydı kaidoda olurdu. Korsan kral olması için kendisinin yenmesi lazım. Aynı şekilde zoronun en iyi kılıç ustası olması için son rakibini kendi başına yenmesi gerekiyor. Ha kaidoda olduğu gibi ilk başlarda bir iki darbe belki vurur zoro ama yinede büyük kısmı teke tek olur en çok mücadeleyi yine teke tek luffy verip bitirişide luffy yapar.

Kaido ve Big Mom'un işi kurgu içinde bitmedi. Dövüşe herhalde bir daha dönmezler ama yerin altında One Piece'le ilgili önemli şeyler öğreneceğiz. Dış dünyayı gösterdikten sonra o tarafa geçer diye düşünüyorum.

Luffy meyve uyanisindan sonra suyun üstünde seker batmaz.
Birçok şey işlemez kesik,magma vb
Uyanisla çizgi dünya oluşturur kuralları kendi koyar uygular.
Kalabalıkta artislik yapanı kalabalığın gözü önünde indirir.
Bayilmaz ,güçlü bir şekilde ayakta kalır.
Bunlar Benim beklentilerim.
Bide seviye olarak roger olacak yada gecerse 20li yaşlarında muazzam olur fakat sonuda bir o kadar acıklı olur.bu yüzden zaman atlaması şart 30lu yaşlarını goremeyecegiz bu gidişle krallık kurtara kurtara heba olup gidecek
Marineler ne iş yapar büyük muamma
Tabi bir yandan verdiği sözleri tutuyor bilmeden yada bilmemezlikten geldiği

One Piece'in bulunmasına yakın bir dede One Piece, sayesinde sahip olduğunuz maceradır, arkadaşlıktır diye açıklama yapar. Açıklamaya devam ederken Luffy'nin yüzü şöyle olur.

Sonra dede tamam tamam şöyle ki One Piece der...

break next week

Son savaştan önce:

Eveet yeni ittifak ismimiz hayırlı olsun. Artık korsan ninja Mink devrimci dev cüce deva gelecek zıvır ıvır vızır ittifakıyız

Tayfada birisi: Uzun olmadı mı?

Robin : Bence şuna kısaca dawn allience(şafak ittifakı) diyelim : )

-Doffy ve Luffy Büyük savaşta ittifak olarak savaşacaklar.
-Carrot ve Tama Tayfaya katılacak.
-Kaido akıbeti tam şanına yakaşır şekilde, Ateş festivelinde Şafak ortaya çıkarken olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık