Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Eğer ortaya çıkmadıysa bu kişi Enel olabilir diye düşünüyorum. Özellikle kulak memesinin sarkmasına benzetiyorum aşağı doğru inen çizgiyi.
Ben Enel'im diye bağırıyor ama sorun da burada zaten. Oda, Enel olduğu kesin birini neden silüet çizsin? Bu kadar bariz bir detayı vermesi de şüpheli, Enel olduğunu zannetmemizi istemiş adeta. Bence Kutsal Ejderdir veya Enel'in haricinde başka biri.

Benzerlik var, yok değil. Çıkma ihtimali de mevcut ama çıkarsa çok basit kaçar.

Son düzenleme:
Ben Enel'im diye bağırıyor ama sorun da burada zaten. Oda, Enel olduğu kesin birini neden silüet çizsin? Bu kadar bariz bir detayı vermesi de şüpheli, Enel olduğunu zannetmemizi istemiş adeta. Bence Kutsal Ejderdir veya Enel'in haricinde başka biri.

Oda'nın hiçbir gizemi çözmeyip ayrıca her bölüm ortaya yeni gizemler atması... Bu adam beni öldürecek bir gün.

Komurasaki değil miydi bu? 1041'de Onigashima'da olduğu kesinleşmişti. Ben Hiyori'yi görünce bu sahne demek buymuş diye konuyu kapatmışım kafamda. Yoksa farklı biri mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık