Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

@Smoker bilir.Smoker sen mi çevirmiştin ? önceki sayfadaki bölüm.
Hayır, ben çevirmedim. Fakat Roche Tomson ile Oharalı Roche'un aynı kişi olduğu belli değil, çevirmen kafasından sallamış yani. Oharalı Roche ada yok edilirken yanan ağacın içinde kitapları kurtarmaya çalışıyordu, en son o zaman görüldü. Muhtemelen adadan sağ çıkamamıştır.

Hayır, ben çevirmedim. Fakat Roche Tomson ile Oharalı Roche'un aynı kişi olduğu belli değil, çevirmen kafasından sallamış yani. Oharalı Roche ada yok edilirken yanan ağacın içinde kitapları kurtarmaya çalışıyordu, en son o zaman görüldü. Muhtemelen adadan sağ çıkamamıştır.
İvankov'un üstünde yazması tesadüf olmaz yav bence. Başkasının ismi de gözükmüyor bide.

Açıkçası bugün görünce şaşırdım çünkü böyle birşey olsa yıllar önce dillere pelesenk olurdu karasakalda Robin gibi adam var diye kaçırmazlardı bunu teorilerde önemli birşey.Bence de sağ çıkamamıştır Robin fb biraz anlamını yitirir öyle olursa Kuzan ve Saul sahneleri.Bilgilendirme ve düzeltme için teşekkürler. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık