Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Yok yani bak şimdi sanji yemek konusunda öne çıkmasa bile güç konusunda öne çıkıyor kezza franky ve robinde öyle ama dediğin gibi usoppu zaten hiç sevmem o konularda tayfada olması bile halen benim için muamma fakat benim görmek istediğim şey bu kadının arada bir çıkıp 1-2 kişiyi cesurca yenmesi veyahut o kadar gücü yoksa bir güçlenme çabası içinde olması fakat gördüğüm şey banyo sahnesi çok sinir bozucu bir durum oldu benim için...
Eskisi gibi işlevsel çizse tayfayı, banyo falan göze batmaz. Yine Sanji üzerinden komiklik yapmaya çalışıyor arsız Oda. Komikte değil zaten o konuda birşey diyemem sana. Ama en azından Ulti karşısındaki duruşu bana yetti. Fazlasını beklemiyorum o konularda. Rotacılık mevzusunda vazgeçilmez bir karakter olduğunu tekrar gösterecek.

Eskisi gibi işlevsel çizse tayfayı, banyo falan göze batmaz. Yine Sanji üzerinden komiklik yapmaya çalışıyor arsız Oda. Komikte değil zaten o konuda birşey diyemem sana. Ama en azından Ulti karşısındaki duruşu bana yetti. Fazlasını beklemiyorum o konularda. Rotacılık mevzusunda vazgeçilmez bir karakter olduğunu tekrar gösterecek.
Umarım ama şuanki durumda onun ve usoppun yaptığı tek şey otamaya yancılık yapmak ve ultiye yaptığı şey bile benim hiç hoşuma gitmedi eğer o-tama Tokat yemeden önce yapsa eyvallah ama orada küçük bir kızın tokat yemesine sebep oldu... Benim gözümde şuan tayfada sadece bir yükten ibarettir kendisi.

Umarım ama şuanki durumda onun ve usoppun yaptığı tek şey otamaya yancılık yapmak ve ultiye yaptığı şey bile benim hiç hoşuma gitmedi eğer o-tama Tokat yemeden önce yapsa eyvallah ama orada küçük bir kızın tokat yemesine sebep oldu... Benim gözümde şuan tayfada sadece bir yükten ibarettir kendisi.
Eskiden okurdum forum o zamanlar vaktim pek yoktu yazmak için. Bu abartı laflar hep Sanji için söylenirdi,şimdilerde hepsi yutuldu. Serinin başından beri güçlenme arzusu olmayan bir rotacıdan daha fazlasını beklemek senin hatan. Nami-swanımın değil :utan:

Eskiden okurdum forum o zamanlar vaktim pek yoktu yazmak için. Bu abartı laflar hep Sanji için söylenirdi,şimdilerde hepsi yutuldu. Serinin başından beri güçlenme arzusu olmayan bir rotacıdan daha fazlasını beklemek senin hatan. Nami-swanımın değil :utan:
Serinin başında güçlenmek için çabalıyordu ama artık yaptığı tek şey banyoya gitmek tabii bu bir kesime yetiyor ve artıyor fakat benim için pekte önemli bir durum değil bu saatten sonra zaten bir beklentim yok kendi çapında oynaya dursun oda.

Valla bu hükümet pek düşünmüyor diye hatırlıyorum. Luffy bu kadar bunların burnunu yere sürttü ama adamlar salmış belli ki.
Salmış mı? Akainu peşlerine düşmüştü, Shabody adasına onlar için Px'leri yollamışlardı Time skip sonrası dağıldıklarını düşündükleri zaman bile takip ediliyorlardı. Daha saymamı istermisin yoksa yeterlimidir sence?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık