Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

İm, tip-2 medeniyetten gelme sıradan biri. One Piece'deki gezegen ise henüz yeterli enerjiyi üretmeye yakın bile değil.

O
Rastgele bölüm okurken şunu fark ettim

Böyle şeyler genelde rastgele konulmuyor. Acaba Luffy evlatlık olabilir mi :/
O nasil evlatlıkmış evlatlık dediğin senin olmayan çocuğu alır yetistirirsin onun babası olursun Dragon Luffy i bulup bu çocuk artık benim diyip gitmiş mi direkt:hoo: Garp dan belli zaten evlatlık olmadığı Dragonla ilgili bir şey var bence babası ile çocuğuna benzemiyor o_O

O

O nasil evlatlıkmış evlatlık dediğin senin olmayan çocuğu alır yetistirirsin onun babası olursun Dragon Luffy i bulup bu çocuk artık benim diyip gitmiş mi direkt:hoo: Garp dan belli zaten evlatlık olmadığı Dragonla ilgili bir şey var bence babası ile çocuğuna benzemiyor o_O
Dragon aslında kadınmış sonra Ivankov değiştirmiş. Yani aslında Luffy'nin annesi, Luffy'nin babası.

Dragon Garp'ın çocuğu değil de damadı olsaydı güzel olurdu bence. Karısının soyismini almış olabilir falan ama pek ihtimal vermiyorum.

Rastgele bölüm okurken şunu fark ettim

Böyle şeyler genelde rastgele konulmuyor. Acaba Luffy evlatlık olabilir mi :/

Roger One Piece i benim oğlum bulacak demişti

Zamanında çok tartıştık ortada akla yatkın bir kanıt yok ama yinede yazmış olayım

Luffy Roger in oğlu çıkacak bence Garp a Roger dan kalan bir emanet.Oda hikayeyi bir şekilde toparlar bence

Roger ve Luffy i birbirine benzetenler çok oldu

Luffy Kaidouya dalmadan önce resmen Roger gibi olmuştu.

Roger tayfası baştan beri bu çocuğun yolunu açtı

Aklıma geldikçe yazarım

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık