Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Toki ile Im samanın evli olduğunu, Toki zaman mevyesini çalıp Imudan kaçtığını, bu yüzden Imu nun her zaman diliminde tokiyi aradığını bu yüzden hayatta kalmaya çalıştığını, Vegapunka da o meyvenin kopyasını yaptırmaya çalıştığını düşünüyorum. Yani Toki ve Imu aslında Adem ile Havva.Hatta ve hatta vegapunkın yapay meyve çalışmalarını çalarak Kaido gülücüğü ürettiriyordu.

Ortaya sıkıcı bir teori atıyorum bu sefer: Orochi'nin meyvesini düşününce kafası kesierek öleceğine pek ikna olmadık. Orochi kalkacak ve 9 başlı formundayken 9 kın birer kafasını kesecek :/. Oradan Orochi'yi getirin Akazaya kardeşlerim şov yapacak. Sahneyi hayal edince içim şişti. Bir sayı buna ayrılacak ve 9 kın da güya misyonunu tamamlamış olacak, ben de okurken söveceğm. Kendi kendimi gerdim böyle boşuna.
;) varan 1

Son düzenleme:
Reis dua et bir sayı sürsün de çıksın aradan.

------------------------------------------------

Zamanında bunun için şuan kitli olan konu açmıştım ama konu olmaya değecek bir teori değildi. Burası daha uygun.

Bence Makino'nun bebesi Shanks'den. Shanks Luffy ile karşılaştığında ve sözünü tuttuğunda Shanks ölüm döşeğinde olacak(Karasakal:mad:). Luffy ölmekte olan yüzüne hüzünle şapkayı koyacakken Shanks oğlundan bahsedecek ve şapkayı ona vermesini isteyecek. Bu sayede Luffy'nin sembolü seri sonuna kadar korunmuş olacak.

Bu arctan sonra Kaido ve Big Mom düşünce hemen yeni imparatorlar belirlenmeyecek. Luffy Shanks’ı, Kid Big Mom korsanlarından geriye kalanları indirecek. Luffy ve Kid bu olaylardan sonra imparator olarak anılırlar.

Yok knk bu ezici mağlubiyet olur Zoro için,
Farkındaysan Emma zorodan haki çekiyor bir nevi gear4 ne kadar daha tutabilir, olacak olan senaryo şöyledir; Zoronun hakisi bitmeye yakın Zoro son bir kez kaidoya atılır ve kumaya yaptığı gibi boydan keser ama sonrasında hakisi biter eğer Law duruyorsa onu geriye çeker durmuyorsa da raimei hakkei ile saha dışına çıkar. Yapacağı saldırı %10 civarı bir hasar bırakır.
Reis gözlem hakin iyiymiş bi kaç saniyede olsa geleceği görmüşsün ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık