Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Dragon Xebec'in oğlu. Ölmeden önce Garp ve Roger'a çocuğu emanet ediyor ve Roger korsan olduğu için çocuğu en iyi şekilde saklayabilecekleri kişi Garp. Roger da bu hadiseyi yaşayıp bildiği için kendi öleceği sırada Ace'i Garp'a emanet ediyor
Yani denizcilerin kahramanı dediğimiz adam çocuk esirgeme kurumuymuş öyle mi :D şaka maka olası gibi görünmese de Roger söyleyince çok şaşırmış görünüyordu

Yazıldı mı bilmiyorum ama BB nin denizcilerden önce almak istediği kişi Weevil. Kandırılması da kolay biri zaten. Anası biraz sıkıntı çıkarabilir ama ona da para verir heralde. Tek sıkıntı babasının katili olması :D onun da üstesinden gelirler bir şekilde.
Bence karasakalın almak istediği şey kumanın meyvesi. Kumanın öldüğünü düşünüyorum.

Öldüğü söylenilen kişi Vivi. Ve Sabo onu kurtarmaya çalışırken yakalandı. Ancak Vivi aslında ölmedi. Kendisi bir antik silah ve Robin bunu Alabastada ki ponede okumuştu. Devrimcilere söylemiş olabilir fikrim yok. İm Vivi'yi esir alarak onu kullanmak istiyor.
Bence sabo kumayı acı çekmesin diye öldürdü. Vivi ise korsan kral falan olmuş olabilir

Viviyi almak istiyor olabilir mi peki evlenmek için veya kullanmak için
Güzel soru. Aslında ben hiç teori geliştirmedim ya da seri üstüne düşünmedim sadece okuyorum ilerde ne olacağı hakkında düşünmek için hem sabırlı olmak lazım hem de çok dikkatli incelemek lazım seriyi. Ama soruyu okuyunca aklımda hemen şimşekler çaktı(İhtimalleri 0 olduğu için bahsetmicem). Ama cevabım hayır . Hayır dememin sebebi de denizcilerden önce almak istediğini söylemesi( ya da buna benzer bir şey söylemişti) Vivi yi denizciler ne yapsın. Hem gazetede zaten Vivi nin ölüm haberi olma ihtimali yüksek olduğu için alacak bir şey de olmaz ortada. Ama evlenme kısmı güzel fikir. Güzel kızı kaçırmak istemez :D ama karasakal mantık adamı Vivi hakkında pek bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum.

Dragon Xebec'in oğlu. Ölmeden önce Garp ve Roger'a çocuğu emanet ediyor ve Roger korsan olduğu için çocuğu en iyi şekilde saklayabilecekleri kişi Garp. Roger da bu hadiseyi yaşayıp bildiği için kendi öleceği sırada Ace'i Garp'a emanet ediyor
Öyle bir şey varsa, Garp D.'lerin yüz akıdır. Lütfü ve Dragon gibi iki felaketi WG'in başına sardı neticede :D Ace ve Sabo da cabası. Helal lan Garp :good::sapkali::respect:

Seri sonlarına doğru Denizcilerin içinde de bölünme çıkarıp WG'ye isyan bayrağı açtırdığını düşünün :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık