Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik Tecili Hakkında

Senin olayda bir aptallık var Kenny bunlar gerçekten komedi işler yapabilen kurumlar. Sen kendini tam ifade edebildiysen zaten iki yıl tecil hakkın var diye direkt şubeye yönlendirmesi lazımdı. Seni şu an askerden men etmeye kasıyorlar gibi duruyor. Keşke böyle olsa gerçi
İşte hocam normalde öyle olmuyordu diye hatırlıyorum senin aile hekimiyle işin olmaması lazımdı anlamadım yanlış mı hatırlıyorum acaba? Muafiyet için ya da subaylık için vs gidiliyor. Başvurmadan otomatik tecil oluyor ha olmayan durumlar oluyordu o zaman da askerlik şubeye gidiyordun.
Bu olaylıktaki aptallığı ben yaptım sanırım ya. İşte e-devletten de uzatılaibliyor diye okudum o yüzden şubeye gitmekle uğraşmayayım dedim. şubeye gitsem belki de direkt iki yıl uzatacaklardı bir şey sormadan. e-devlet+aile hekimliği yapınca işler buraya gitti :s

Bu olaylıktaki aptallığı ben yaptım sanırım ya. İşte e-devletten de uzatılaibliyor diye okudum o yüzden şubeye gitmekle uğraşmayayım dedim. şubeye gitsem belki de direkt iki yıl uzatacaklardı bir şey sormadan. e-devlet+aile hekimliği yapınca işler buraya gitti :s
Kulaktan çürüğe çıkan tanıdıklarım var. Sana da nasip olur umarım ne diyelim

Forumlarda kesin cevap bulamadığım bir soru var. 2020 Haziran ayında mezun olduk. 2022 Haziran gelince tecil bitiyor. Sadece 2022 Haziran'a kadar mı bedelliye başvurabiliyor muyuz? Yoksa bu tarih Aralık 2022 mi? Bazı kişiler 2022 Haziran'dan sonra bedelli hakkın biter diyor. Bazıları da Aralık ayını işaret ediyor. Hangisi doğru bilemedim. Bilgisi olan var mı bu konuda?

İşleri dikkatle hallet, 1 ay sonra kendini askerde bulma. :d
Yarın bir şubeye gidip sorucam ya. İnternetten halletmek istedim iş böyle böyle buraya geldi. iki yıl uzatma hakkım yok muydu direkt, testi yapmam gerekiyor mu şimdi falan diye.
1-2 ay sonra alırlarsa Amiral övme işi sana emanet.. hep Mihawk övme biraz da Amiral öv ben gelene kadar olur mu...

Kulaktan çürüğe çıkan tanıdıklarım var. Sana da nasip olur umarım ne diyelim
Abi mükemmel bir profil resmi belirtmeden duramadım :s

@Feitan @Fisher Tiger sizi az önce alıntılayamamıştım. Sizlere de yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim :good:

2. üniversite okuyorum okulu yarım bıraktım harç ödemeyip pasif duruma düşsem askerlik sıkıntı yaratır mı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık