Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Zoro ve Dof. Dof fanları biraz daha mantıklı ve günübirlikçi. Dressrosa bitince yarısı kayboldu. Cracker olayı da cabası;fakat çekirdek kitle soğutmaya yetiyor insanı.
Zoro fanları öyle değil. Zoro ile Yonkou sağ kolunu karşılaştırsak: ''Daha bir gözünü açmadı tamam mı? O gözünü onlara saklıyor işte.'' ''Wano'yu bekle kardeşim. Wano'dan sonra Yonkou da alacak.'' ''Ne olmuş Luffy çok zorlanıyorsa? Zoro Luffy'den güçlü zaten. Luffy'nin her şeyini gördük .Zoro'nun hiçbir şeyini görmedik'' tarzı yorumlar havada uçuşuyor. Sıkı bir Zoro fanına Zoro'nun herhangi birinden güçsüz olduğunu kabul ettirmek zaten imkansız. Adam en kötü: ''Wano'yu bekleyin.'' deyip çıkıyor ya. Şaka gibi. :D

Bir de: ''Abi Shanks yaa'' kitlesi yüzünden Shanks'dan soğudum;fakat o seçeneklerde yoktu. Luffy ve Mihawk konusunda ise irrite edici pek fazla yoruma denk gelmedim. Aşırı uçlarda gezen tek Luffy fanı Alpamis zaten. Mihawk sevenler grubu da nedense fazla sessizler.

E
Farkını belli ediyorsun yine :( Bana oy değiştirteceksin. Sürekli atar-gider, milleti boş beleşsin, boş beleş konuşma diyerek kışkırtma. Tam bir devşirme Croco fanı.
Değistir buyur önünde duran mi var?
Bu forum da fani olduğun karakteri hic savunmayacağiz demek ki.
Neymis fani yuzunden soğumuş. Yav sen gorduğun her Crocodile konusuna baliklama atlayip saçma sapan yorum yazarsan bende senin yorumuna göre cevap veririm. Sen hic doğru duzgun yorum yapanlara benim bir sey dediğimi gördün mü?
Eleştirebilirsin sevmezsin orasi ayri ama sen gelip haterlik yapip kendi inanmadiğin yorumu buraya atarsan bende senin yorumuna göre cevap veririm.
Ve o adamlarin oraya attiği oy benim için pek onemli değil.

Zoro ve Dof. Dof fanları biraz daha mantıklı ve günübirlikçi. Dressrosa bitince yarısı kayboldu. Cracker olayı da cabası;fakat çekirdek kitle soğutmaya yetiyor insanı.
Zoro fanları öyle değil. Zoro ile Yonkou sağ kolunu karşılaştırsak: ''Daha bir gözünü açmadı tamam mı? O gözünü onlara saklıyor işte.'' ''Wano'yu bekle kardeşim. Wano'dan sonra Yonkou da alacak.'' ''Ne olmuş Luffy çok zorlanıyorsa? Zoro Luffy'den güçlü zaten. Luffy'nin her şeyini gördük .Zoro'nun hiçbir şeyini görmedik'' tarzı yorumlar havada uçuşuyor. Sıkı bir Zoro fanına Zoro'nun herhangi birinden güçsüz olduğunu kabul ettirmek zaten imkansız. Adam en kötü: ''Wano'yu bekleyin.'' deyip çıkıyor ya. Şaka gibi. :D

Bir de: ''Abi Shanks yaa'' kitlesi yüzünden Shanks'dan soğudum;fakat o seçeneklerde yoktu. Luffy ve Mihawk konusunda ise irrite edici pek fazla yoruma denk gelmedim. Aşırı uçlarda gezen tek Luffy fanı Alpamis zaten. Mihawk sevenler grubu da nedense fazla sessizler.
La aşırı yorumumu gösterin bana.:D Ne demişimde aşırı fan oluyorum.

Yahu benim merak ettiğim, birisi gömse veya övse ne olur ki? İkisinide tek başına yapamaz, bir karşılık varki oluyor. Ama olay esnasında karşılık veren körükleyen görülmüyor.

Zoro'nun Mink Ada'sında şöyle ormana doğru hareketlendiğinde sabahtan akşama Zoro şimdi Neko'nun midesinde diye dalga geçildi. Niye böyle deyince, işte Zoro fanları yüzünden. Yorumları baştan okudum toplu alıntı yaptım ama öyle bir şey yoktu.

Naruto gibi nefret nefreti mi doğuruyor?

Lufy'ye laf atmak hoşuma gidiyor. Ama. Craker'e karşıda Hakkı'nı veriyorum. Sanji'de H. Haki çıkacak diyorum ama Vergo'da bacak gitti deyip gömerim.

Anketin yukarıdan aşağı şekilde 5 isim doğru olmuş. Sonrada amiralci ye yonkoucular gelir. En çok fan Luffy'nin olunca en az Luffy görmezden geliniyor.

Dof'cu olduğum için Zoro'dan örnek verdim.

Herhalde Dragon gibi fan olmamızı bekliyorlar.

Yani Luffy vs Dofy konuştuk en az 1 sene ama ben daha Luffy tarafına abartmayın diyeni görmedim. Sanki kendi kendimize yazıp kendimizi alıntıladık? Bir Mihawk fanı gelip Lufy'den yana olsa, yarın gidip Mihawk'ı gömmem.

Seride beklentilerimi her zaman söylerim ama.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık