Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
O zamanlar Oda seriyi 218 günde bitirmeyi planlıyordu Croco sondan iki önceki bosstu. Sonradan işler değişti.
Peki Ryokugyu karşısında Crocodile olsa aynı duruma düşmeyecekti yani öyle mi. Akainu'nun üç saniyeliğine tepki verdiği saldırısı kariyerini bitirecekti demişsin. Bari sen böyle konuşma ya.

@King yapma kardeşim, bak bu listede Crocodile varsa sebebi aynı senin yaptığın gibi bu derece savunulması ve rakiplerinin aşağı görülmesi. Yol yakınken dön yoksa listeye yeni bir karakter şıkkı eklenecek.:flaugh: Sana tavsiyem site kapanmadan önce nickini ve porfil fotonu 6 aylığına değiştir ve bıraktığının intiba temizlensin. Korkma kimse almaz nickini :flaugh:

Amiral karşısında canım benim, okuma kıtı olduğunu anlamıştım ama bak ben göstereyim sana. ;)

Bu iki sahneyi karşılaştırarak zaten ne kadar taraflı olduğunu belli ettin. Birisinde kanatı kesik, kılıcı olmayan, ateşini kullandığını bile görmediğimiz King var. Diğerinde savaş boyunca sadece sağa sola dalaşmış Crocodile var. Tam gücünde ki bir King'e bu tarifeyi yapabileceğine inanıyorsan hiç tartışmayalım.

@King yapma kardeşim, bak bu listede Crocodile varsa sebebi aynı senin yaptığın gibi bu derece savunulması ve rakiplerinin aşağı görülmesi. Yol yakınken dön yoksa listeye yeni bir karakter şıkkı eklenecek.:flaugh: Sana tavsiyem site kapanmadan önce nickini ve porfil fotonu 6 aylığına değiştir ve bıraktığının intiba temizlensin. Korkma kimse almaz nickini :flaugh:
İstiyorsa eklenilsin ben sevdiğim karakteri savunmaktan vazgeçmem. Burası var olduğu sürece bende King savunmaya devam edeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık