Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Doflamingo'nun en çok oy alan karakterlerden birisi olması sebebi, anketin açıldığı tarihte Dressrosa bölümünün sıcağı sıcağına yeni bitmesiydi. Arc devam ederken açılsaydı konu, bu kadar oy almazdı Dof. Çünkü yenilmemişti henüz. Fanlar genelde bir karakter kaybettikten sonra savunmaya çalıştıkları için antipati topluyor.

Doflamingo'nun en çok oy alan karakterlerden birisi olması sebebi, anketin açıldığı tarihte Dressrosa bölümünün sıcağı sıcağına yeni bitmesiydi. Arc devam ederken açılsaydı konu, bu kadar oy almazdı Dof. Çünkü yenilmemişti henüz. Fanlar genelde bir karakter kaybettikten sonra savunmaya çalıştıkları için antipati topluyor.
Çok efsaneydi ya Doflamingo fanları. Kendilerini destekliyorum.

Operasyon düzenlemişlerdi aynen. :/ Yoksa bizim hepimizi topla 35 oy anca çıkar en fazla troysi kadar iş yaparız soğutma konusunda o da 1 vs 6-7 şeklinde. :D

Çok efsaneydi ya Doflamingo fanları. Kendilerini destekliyorum.

Tartışmaların ana teması Luffy onu teke tek almadı denmesiydi. Şundan şu kadar yara aldı vs. diye konuşuldukça konuşuldu. Luffy fanları Law'ı küçültüyordu, onun verdiği hasardan ne olacak diye. Dof fanları Law'ı övüyordu, verdiği hasar yüksek diye. Garip ama, güzel günlerdi.

Tartışmaların ana teması Luffy onu teke tek almadı denmesiydi. Şundan şu kadar yara aldı vs. diye konuşuldukça konuşuldu. Luffy fanları Law'ı küçültüyordu, onun verdiği hasardan ne olacak diye. Dof fanları Law'ı övüyordu, verdiği hasar yüksek diye. Garip ama, güzel günlerdi.
Dış politika misali iki farklı fan grubu arasında çıkar örtüşmesi sonucunda geçici iş birliği oluşmasına bayılıyorum ahahahaha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık