Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Yalnız Mihawk'ı savunanlar aşırı fan değil, Mihawk'ın haterlerini def etmeyi görev edinmiş mücahitlerdir. O yüzden kimsenin Mihawk'tan soğumaya hakkı yok, en azından aşırı fanlar(!) tarafından...
"Savunmak" degil aslinda "Mihawk Yonkou'dur" deyisinin getirdigi bir soguma. Yoksa dediginde haklilik payi var. Mihawk savunulacak kadar "dusuk bir karekter" degil cunku xD

Son düzenleme:
"Savunmak" degil aslinda "Mihawk Yonkou'dur" deyisinin getirdigi bir soguma. Yoksa dediginde haklilik payi var. Mihawk savunulacak kadar "dusuk bir karekter" degil cunku xD
Bir Yonko'ya en yakın karakterdir, Luffy vs. Mihawk'ı düşünürsek gayet yerinde bir tespit. Benim şahsi görüşüm bu.

Bir takım haterlerce " Buggy kesemeyen, haki yoksunu, Vista seviyesi, Amiral'in tekleyeceği" gibi argümanlar sağ olsun, bu adamı savunmak için pek çok nedenimiz var. Yoksa zaten güçlü Mihawk, savunmazdan evvel de bu adamı ben kibirli, gururlu vede güçlü bir şahsıyyet olarak bilirdim. Şimdi pekte bir şey değişmiş değil, sadece gücünü olması gereken kıvamda tutturmaya gayret ediyoruz.

Aşırı fanlar yüzünden soğumak nedir be arkadaşım, bu kadarmı etki altında kalamaya açıksın?!

Seviyorsan seviyorsundur, sevmiyosan sevmiyosundur...

Bir Yonko'ya en yakın karakterdir, Luffy vs. Mihawk'ı düşünürsek gayet yerinde bir tespit. Benim şahsi görüşüm bu.

Bir takım haterlerce " Buggy kesemeyen, haki yoksunu, Vista seviyesi, Amiral'in tekleyeceği" gibi argümanlar sağ olsun, bu adamı savunmak için pek çok nedenimiz var. Yoksa zaten güçlü Mihawk, savunmazdan evvel de bu adamı ben kibirli, gururlu vede güçlü bir şahsıyyet olarak bilirdim. Şimdi pekte bir şey değişmiş değil, sadece gücünü olması gereken kıvamda tutturmaya gayret ediyoruz.
Mf'yi baz alan birisi degilim ama Mf bazli yorum yapan kisilerin boyle yorumlar yapmasi gayet normal. "Buggy kesemiyor" sozu sacmadir hak verebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık