Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Düşün bir avuç insan ne kadar efektifsiniz. Belasınız yeminlen :(

Jack vs Cracker ne olur.
Cevap Dof > Jack > Cracker

Sonra herşeye Dof sokmuyom :(
Evet ama ondan önceki muhabbet zaten gene Dof üstünden gidiyordu ayrıca ben onu yazdım diye herhangi bir tartışma yapmadım kimseyle sen de iyi ki bir onu gördün en ufak bir şeyde savunma diye önüme getirme plz.

Yok ya etkileşim çoğu ya da başka fanlardan dolayı evet sevmeyebilirsin ya da beklentinin altında da olabilir. Buna saygı duyarım ama şunun şurasında kaç tane Dof fanı var ki fandan dolayı soğuyacaksın bende Dof u savunuyorum mesela ama insanların soğumasını gerektirecek herhangi bir yorumda bulunmuyorum ya da herşeyin içine Dof u sokmuyorum. :(
Kaç fan olduğunun bi önemi yok. Ben Mihawk'tan tek bi fan sayesinde soğudum.

Evet ama ondan önceki muhabbet zaten gene Dof üstünden gidiyordu ayrıca ben onu yazdım diye herhangi bir tartışma yapmadım kimseyle sen de iyi ki bir onu gördün en ufak bir şeyde savunma diye önüme getirme plz.
Kafamda yer etmiş napıyım :( Her yeni karakterle Dofun sidik yarışını okuyoz hepte belli başlı kişilerden çıkıyor bunlar. Nefret olması normal :(

Kaç fan olduğunun bi önemi yok. Ben Mihawk'tan tek bi fan sayesinde soğudum.
Abartanları bilemem dediğim gibi sevip sevmemek size kalmış.

Kafamda yer etmiş napıyım :( Her yeni karakterle Dofun sidik yarışını okuyoz hepte belli başlı kişilerden çıkıyor bunlar. Nefret olması normal :(
Arkadaş sizde her yeni kişi ile Dof vs yapıyorsunuz şimdi Kıraker den sonra ki komutan çıksa Dof vs diye açılacak bu forum da sonra biz Dof ile ilgili yorum yaptık mı fan oluyoruz . Hayır bir de iyi kötü şekilde yazsak da Fan oluyoruz. Her haltın içine Dof u sokan sizsiniz yav ...

Arkadaş sizde her yeni kişi ile Dof vs yapıyorsunuz şimdi Kıraker den sonra ki komutan çıksa Dof vs diye açılacak bu forum da sonra biz Dof ile ilgili yorum yaptık mı fan oluyoruz . Hayır bir de iyi kötü şekilde yazsak da Fan oluyoruz. Her haltın içine Dof u sokan sizsiniz yav ...
Herkesi Dofa yendiriyonuz ya :( Big mom Dofu yenen adama Crakeri göndermiş özel olarak belirtilmiş hala bir inkar :(

Herkesi Dofa yendiriyonuz ya :(
Yo kime yendirdik .. Sen Teach vs Dof aç bak bakalım fanları ne diyor Dof hakkında kusura bakmayın da şimdiye kadar açılan bütün vs de Dof hepsini yenemese bile bak hepsini diyorum. Doff her türlü zorlar rakibini yenmesi önemli değil. Açılan bütün vs ler hemen hemen denk güçler yani bir tarafı savunurum ben Dof ağır basar.

E iyi o zaman dof u yendi diye Luffy e hiç kimseyi göndermesinler çok mantıksız. Dof un arc bitti netice ne olacaktı ya yeniler gelecek elbet.

Yo kime yendirdik .. Sen Teach vs Dof aç bak bakalım fanları ne diyor Dof hakkında kusura bakmayın da şimdiye kadar açılan bütün vs de Dof hepsini yenemese bile bak hepsini diyorum. Doff her türlü zorlar rakibini yenmesi önemli değil. Açılan bütün vs ler hemen hemen denk güçler yani bir tarafı savunurum ben Dof ağır basar.

E iyi o zaman dof u yendi diye Luffy e hiç kimseyi göndermesinler çok mantıksız. Dof un arc bitti netice ne olacaktı ya yeniler gelecek elbet.
Tiç e de yendirme bir zahmet adam yonkou la :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık