Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Teach de kendini en güçlü adam ilan ettikten 1 bölüm sonra shanksi yenemem dedi :) lakablara veya ünvanlara fazla takılıyoruz bence. Kaido 7 defa yenilmiş birisi o yüzden shanks daha güçlü çıkarsa şaşırmam :D
Shanks'ı nerede yenemem dedi bu adam, ben mi kaçırdım? Bildiğin şu anlık kapışmaya gerek yok, alacağımı aldım dedi herif. Buradan "Shanks sama benim gitmeme izin verdiğin için teşekkürler" demiş gibi bir mesaj mı alıyorsun?

Shanks'ı nerede yenemem dedi bu adam, ben mi kaçırdım? Bildiğin şu anlık kapışmaya gerek yok, alacağımı aldım dedi herif. Buradan "Shanks sama benim gitmeme izin verdiğin için teşekkürler" demiş gibi bir mesaj mı alıyorsun?
Sen de fan olsan sen de alırsın.Bunlar Wbnin gemideki h.haki mevzusunu denizdeki su damlası olarak falan gördüklerinden Şenks sadece haki Kaido bayıltır falan sanıyorlar.

@Tilqi_Gin

Teach “şu an seninle dövüşmek için çok erken” diyor.

@kuroashi.no.sanji1993

Tabi ki aynı değil ama 7 defa yenildiğini de belirtiyor orda. Kaidonun marifeti Bence yenilmemek değil ölmemek.
Denizcilere falan tek başına daldığı da yazıyor ama. Zaten tek gezen bir adam öylece Yonko mekanına daldıysa yenilmesi normal. Eskiden yenildi diye de şimdi de yenilecek diye bir şey yok teke tekte.

@Tilqi_Gin

Teach “şu an seninle dövüşmek için çok erken” diyor.
Adam tek başına mı halledecek Shanks tayfasını? Karasakal Ace ile kapışırken tayfasına sizin için daha erken diyordu. Herifin bir planı var, tayfasını güçlendirip, sağlam güçler edinip öyle indirecek Shanks'ı belki de. Yani sadece kendisi iki meyveli haldeyken bütün tayfasıyla, arkasında kocaman gemi ile gelmiş Shanks'lara mı dalacak yani? Bir de kesin demiş gibi konuşuyorsun:(.

Denizcilere falan tek başına daldığı da yazıyor ama. Zaten tek gezen bir adam öylece Yonko mekanına daldıysa yenilmesi normal. Eskiden yenildi diye de şimdi de yenilecek diye bir şey yok teke tekte.
Teke tekte yenilmemesi bir söylenti. 18 defa denizciler tarafından yakalanıyor. 7 defa da yeniliyor. Yani denizci mevzusu farklı sayılıyor.

Adam tek başına mı halledecek Shanks tayfasını? Karasakal Ace ile kapışırken tayfasına sizin için daha erken diyordu. Herifin bir planı var, tayfasını güçlendirip, sağlam güçler edinip öyle indirecek Shanks'ı belki de. Yani sadece kendisi iki meyveli haldeyken bütün tayfasıyla, arkasında kocaman gemi ile gelmiş Shanks'lara mı dalacak yani? Bir de kesin demiş gibi konuşuyorsun:(.
Hacım ben sana teachin söylediği sözü söylüyorum sağ sola çekmeye gerek yok. Shanks gel kapışalım diyor teach de seninle dövüşmek için daha erken diyor olay bu. Teach sonradan shanksi indirir mi onu bilemem.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık