Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Bazı Luffy fanları yüzünden (misal @Alpamis ) Dressrosadan sonra seriyi bıraktım. O derece Luffy fanları yani.
Dostum ben iyi hatırlıyorum seni. Sen iyi ki bırakmışsın seriyi. Red Hawk %50'sini yemişti Dof'un diyordun. İyi ki bırakmışsın bence de.:D Göründüğü üzere seri sana ağır geliyormuş. Algını bozuyordu.:D Bu gibi durumlarda aksini söylüyoruz diye ağır fan oluyoruz.

Son düzenleme:
Zoro ve Marco dedim.3. oyumu şanksa atacaktım ama koymamışsınız ankete.
Gelelim sebeblere diyeceğim de Zoro belli değil mi zaten ?
Ben Marcoyu açıklayayım.Marco Mf de sevdiğim karakterlerden biri idi.Gerek hızı ve gücü olsun gerek haksız bir şekilde kelepçe yiyip savaş dışı bırakılması olsun bende merak ve sevgi uyandırmıştı.
Yonkou sağ kolu olduğunda güçlü çıkması elbette şaşırtmaz ama Amirallere anca kum torbası olacak bir adama yükledikleri misyon,güç ve beklenti ile adamı Amiral seviyesi yaptılar hatta Kizaruyu bile aldırttılar .

o iki kişiyi bulup çarmıha germek lazım.

Zoro ve Marco dedim.3. oyumu şanksa atacaktım ama koymamışsınız ankete.
Gelelim sebeblere diyeceğim de Zoro belli değil mi zaten ?
Ben Marcoyu açıklayayım.Marco Mf de sevdiğim karakterlerden biri idi.Gerek hızı ve gücü olsun gerek haksız bir şekilde kelepçe yiyip savaş dışı bırakılması olsun bende merak ve sevgi uyandırmıştı.
Yonkou sağ kolu olduğunda güçlü çıkması elbette şaşırtmaz ama Amirallere anca kum torbası olacak bir adama yükledikleri misyon,güç ve beklenti ile adamı Amiral seviyesi yaptılar hatta Kizaruyu bile aldırttılar .
Onların çoğu Marco fanı bile değil la. :D Marco değil Shiryuu'da olsa aynı şeyi derler Beckmann da olsa. :S

Doflamingo fanlarından bıkanlar kendi hatalarından dolayı bu durumda.Yok amiral geçerken alır,yarısı boşa gider,rahat alır,tek atar vs birçok aşağılayan yorum yapıldı zamanında. :/ Doflamingo sevenler de hakkını savunmaya başladılar haliyle.Sonra da kurumsallaştık hakkını yedirmeyiz artık. :)

Bazı Luffy fanları yüzünden (misal @Alpamis ) Dressrosadan sonra seriyi bıraktım. O derece Luffy fanları yani.
:oleyo2:

Ufak bir kıvılcım yeter :oleyo2:
Güzel günler göreceğiz dostlar
İşte bu gördüğümüz de azılı bir Şenks fanı. Sinsi sinsi konuyu takip ediyor. Şenks e bi laf atarsanız her an ensenizde uyuşturucu bi iğne hissedebilir, sonrasında bi işkence aletine bağlı olarak uyanabilirsiniz. Garip garip mangalar okuyo zaten kim bilir ne işkenceler biliyor, planlıyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık