Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Bazı arkadaşlar sağolsun Dragondan soğudum. He ayrıca kaşı yok elemanın.

Not: Oylamada Dragon yok ama ben yine de söylemek istedim :at:

Fikir adamı alınmaya başlamış hemen. Fikir adamında kötü bir şey mi var kardeş niye alınıyon? :D

Fikrini söylüyorsun işte. :oleyo2:

Sevenler fikre çok önem veren arkadaşlar. Yoksa ne bulacaklar bu kaşsızda. Ortaya bir fikir atıyor gerisini getiremiyor. :artiz:
Anca o komutanı getirin, bu komutanı götürün. Robin nasıl iyi mi? Luffy'i boşver Smokerdan kurtardık o yeter. Adam bi rüzgar estiriyor o kadar

Anca o komutanı getirin, bu komutanı götürün. Robin nasıl iyi mi? Luffy'i boşver Smokerdan kurtardık o yeter. Adam bi rüzgar estiriyor o kadar
Ulan o kadar çapsız ki Robin'i arayıp duruyor. Kadın Crocodile'ın yanında gücü yok ki gelip alsın. Çapsız işte :D

Konuş diyon, sesin çıkmasın diyon. Ne kadar tutarsız adamsın. Aynı fanı olduğun karakter gibi boş üstüne boş :D
Benim fanı olduğum karakter sözünün arkasında her zaman. Peki ya senin çapsız fikir adamı? Adam oğlunu bile önemsemiyor ama gidip öksüzlerin yetimlerin peşinde devrm yapma niyetinde. Len sen oğluna bak bir ilk önce örnek bir aile babası ol ki herkes de seni örnek alsın. Ama nerde hep bi çapsızlık hep bi boş muhabbet.

Neymiş ''Bir insanın özgürce denize açılmasına ne engel olabilirmiş'' len şerefsiz adam. Denize açılacaktın da çocuk yapıp niye sokağa atıyorsun. Sokakta ki köpekler bile yavrularına bakıyorlar belli bir yaşa kadar. Bu adam bir köpekkkkk bile olamıyor. Köpeklere de hakaret ediyorum kusura bakmayın köpeği olan arkadaşlar alınmasınlar. :oleyo2: :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık