Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Önceleri Luffy fanları, Ace’i sever zannederdim.
Valla korsanfan da acayip kin ve nefret dolu insanlar var gerçekmiş gibi yansıtıyorlar birde ,ben evde 6 sene önce bölümleri izlerken luffy nin güçlü ve kardeşine önem veren abisi olduğu için bile seviniyordum,ace ye nasıl nefret ile bakılır anlam veremiyorum hele luffy i sevip de ona nefretle bakanları hiç anlamıyorum ben ikisinide çok severim,bunların olması kesinlikle fan ve hater mevzularından başlıyor,aceyi seven biri luffyi gömüyor,luffyi seven de gıcık alıyor aceyi gömüyor,böyle devam ediyor olaylar,Eminim korsanfana üye olmadan önce daha çok karakter seviyordu insanlar,şimdi çoğuna Nefret doludur,ha bazen fan ve hater olayından bağımsız olarak ısınamayan insanlar vardır ama onlarda azdır

Valla korsanfan da acayip kin ve nefret dolu insanlar var gerçekmiş gibi yansıtıyorlar birde ,ben evde 6 sene önce bölümleri izlerken luffy nin güçlü ve kardeşine önem veren abisi olduğu için bile seviniyordum,ace ye nasıl nefret ile bakılır anlam veremiyorum hele luffy i sevip de ona nefretle bakanları hiç anlamıyorum ben ikisinide çok severim,bunların olması kesinlikle fan ve hater mevzularından başlıyor,aceyi seven biri luffyi gömüyor,luffyi seven de gıcık alıyor aceyi gömüyor,böyle devam ediyor olaylar,Eminim korsanfana üye olmadan önce daha çok karakter seviyordu insanlar,şimdi çoğuna Nefret doludur,ha bazen fan ve hater olayından bağımsız olarak ısınamayan insanlar vardır ama onlarda azdır
Sen ne diyon ya, adam en komik sahne diye Ace'nin Luffy'i kurtarırken öldüğü sahneyi atıyor :artiz:

Tüm bu kinin tek sebebi de zamanında Ace daha potansiyelli diye tartışma dönmesi sitede :bilmem:

Ace'i hem severim hem gömerim :/ Kızıl Köpek'i dinlememeliydi :/

Yo, sen böyle olmasını istiyorsun. Luffy'ye anne gibi davranan Makinosu, Dadanı ve bi kasaba dolusu insan var. Baba gibi davranan Shanksı, başkanı, dedesi ve yine bi kasaba dolusu adam var. Gidip Ace'i Sabo'yu etkileyip kardeşleri oluyor. Yasopplar Roolar bildiğin akrabaları gibi. Ömrü boyunca adını bile duymadığı babasını annesini bilmeyip umursamaması gayet doğal. O hayırsız babası yanına gelip kendini tanıtmadan gidiyor.
Şimdi de tayfası ailesi oldu. Luffy insanları etrafına toplar, kimi yakın kimi uzak kimi çok yakın ama toplar. Luffy'nin en büyük özelliği diye tanıtılan huyuna bile sırf işine gelmiyor diye muhalefet etme la MW. Mihawk doğrar seni duysa. :(
O saydıkların Ace için geçerli değil miymiş yani anlamadım.Dadan kırbaçla mı büyüttü onu.Bu adam niye arayışa giriyor ve psikolojik sorunlar yaşıyor.Çünkü vermesi gereken tepkiyi veriyor da o yüzden.Ace sorunlu ama bu verdiği tepki normal yani.Anormal olan hiç düşünmeyen tepki vermeyen Luffy.O yüzden dediğim gibi tamamen Alice harikalar diyarı karakteridir Luffy gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur.Olayın toplama konusuyla ne alakası var.O saydığın isimler Ace'i dışlayan kişiler değil aksine çevresinde yer almışlar.Yani Ace bildiğin baba ihtiyacı duyuyor buna rağmen.Beyazsakala bu kadar bağlı olması bu yüzden.Luffy ise baba ne diyor yeniyor mu diye soruyor.Bir anormallik olmadığını düşünüp Ace gömmeye devam edin en iyisi ne diyeyim.Ace insani tepkisini vermiştir olması gereken de budur.

Sen ne diyon ya, adam en komik sahne diye Ace'nin Luffy'i kurtarırken öldüğü sahneyi atıyor :artiz:

Tüm bu kinin tek sebebi de zamanında Ace daha potansiyelli diye tartışma dönmesi sitede :bilmem:
@NALAKA ? Genelleme yapmayın, şurada potansiyel tartışmasından dolayı sevmeyen kişi sayısı 10'u geçmez.

Ace maldır. Kendisini onun için feda eden o kadar kişinin hayatını, çabalarını fevri kişiliğin için çöpe atsın sonra da sevelim onu. Oldu canım. Akainu'nun karşısına durana kadar severdim Ace'i, o sahne ile bitti. Kaptanın-hani şu canından çok sevdiğin kaptanın- emir vermiş gidin diye buna kaptanın sağ kolu dahil herkes acısını içine gömüp bu emre uyuyor ancak sen bir dangalağın besbelli kışkırtmak için söylediği sözler yüzünden buna karşı geliyorsun. Karakteriymiş. Severler(!) öyle karakteri, karakter özelliğinden dolayı da mı gömmeyecez adamı? Son saniyeye kadar efsane gidip çöküşün en güzel örneğidir Ace. Hâlbuki çok severdim kendisini :(

Neyse uzun lafın kısası Ace maldır.

@NALAKA ? Genelleme yapmayın, şurada potansiyel tartışmasından dolayı sevmeyen kişi sayısı 10'u geçmez.

Ace maldır. Kendisini onun için feda eden o kadar kişinin hayatını, çabalarını fevri kişiliğin için çöpe atsın sonra da sevelim onu. Oldu canım. Akainu'nun karşısına durana kadar severdim Ace'i, o sahne ile bitti. Kaptanın-hani şu canından çok sevdiğin kaptanın- emir vermiş gidin diye buna kaptanın sağ kolu dahil herkes acısını içine gömüp bu emre uyuyor ancak sen bir dangalağın besbelli kışkırtmak için söylediği sözler yüzünden buna karşı geliyorsun. Karakteriymiş. Severler(!) öyle karakteri, karakter özelliğinden dolayı da mı gömmeyecez adamı? Son saniyeye kadar efsane gidip çöküşün en güzel örneğidir Ace. Hâlbuki çok severdim kendisini :(

Neyse uzun lafın kısası Ace maldır.
Ace maldır diyebilirsin bu seni bağlar, zaten bu önce de vardı bu şekilde bakışı olanlar. Ama kin duyma gibi bir durum son dönemlere özel.

Ace maldır diyebilirsin bu seni bağlar, zaten bu önce de vardı bu şekilde bakışı olanlar. Ama kin duyma gibi bir durum son dönemlere özel.
Abi kimsenin biri Ace Luffy'den potansiyelli dendi diye nefret edeceğini sanmıyorum ya. Hani tartışırsın potansiyel mevzsunu da neden bundan dolayı nefret edesin? En fazla Ace'i sevmeyen biri daha fazla sevmemiştir. Yoksa seven birinin basit bir tartışmadan dolayı sevmeyeceğini düşünmek saçma geliyor.

Abi kimsenin biri Ace Luffy'den potansiyelli dendi diye nefret edeceğini sanmıyorum ya. Hani tartışırsın potansiyel mevzsunu da neden bundan dolayı nefret edesin? En fazla Ace'i sevmeyen biri daha fazla sevmemiştir. Yoksa seven birinin basit bir tartışmadan dolayı sevmeyeceğini düşünmek saçma geliyor.
Dof'a olanlar ortada la görmüyon mu ? Adamın adı çıktı kaç ayda, ilk üçe oynuyor 120 oy falan almış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık