Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Arda Turan: Yüzleşme (2024)

Belgeseli Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    12
Uçakta gazeteci de dövebilir ya da milletin karısına da asılabilir, sonra da kocasına silah verip al beni vur diyebilir.
Ünlülerin hayatı zaten enteresan onu geçtim de silah mevzusunda mesela almanya da falan olsa polizei güzel severdi bunu. Babam dediği hocası ile devlet bankası dolandırıyor parayı katlama meselesine karışıyor ama futbol kulübünde hoca xD @RedTeroR dediği gibi tam bir gs oyuncusu...

Bu arada Barça'da oynayacak çapı olan bir oyuncu da olmadı hiçbir zaman. Yedek olurdu en fazla onun dışında kariyerinin zirvesi Atletico gibi takımların önemli bir parçası olmaktan ibaretti. Bu da az değil tabi. Bunun Barça'ya o paraya transfer olması la liga tarihinin en büyük söğüşlerinden biridir.

Bir insan kariyerini nasıl bitirir bunun en iyi örneklerinden biri. Bazen böyle örneklerde lazım hayatta.

Ünlülerin hayatı zaten enteresan onu geçtim de silah mevzusunda mesela almanya da falan olsa polizei güzel severdi bunu. Babam dediği hocası ile devlet bankası dolandırıyor parayı katlama meselesine karışıyor ama futbol kulübünde hoca xD @RedTeroR dediği gibi tam bir gs oyuncusu...
Bu ve buna benzer pek çok insan var. Bunların küçük çaplılarını da sağda solda köşelerde görebilirsiniz. Ne oldum delisi gerizekalılık potansiyeli yüksek bir toplumuz. Eleman en azından zengin falan olmuş.

Karakter olarak gözümde 5 kuruş değeri yoktur pek çok diğer gsli futbolcular gibi ama abartılıp çok değişik, çok ender bi tip demeye de gerek yok.

Bu ve buna benzer pek çok insan var. Bunların küçük çaplılarını da sağda solda köşelerde görebilirsiniz. Ne oldum delisi gerizekalılık potansiyeli yüksek bir toplumuz. Eleman en azından zengin falan olmuş.

Karakter olarak gözümde 5 kuruş değeri yoktur pek çok diğer gsli futbolcular gibi ama abartılıp çok değişik, çok ender bi tip demeye de gerek yok.
Yetiştiği mahalle ağzı ile 2 muhabbete katıldı buna dönüştürdüler işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık