Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

İzlemeyen varsa no game no life çok güzel bir anime 12 bölümlük bir oturmaya izlenebilecek her bölümü iple çekersiniz valla. Konusu 2 kardeş oyunlarda çok başarılı oldukları için kendi dünyalarından alınıp her şeyin oyunla kazanıldığı bir dünyaya çağırıyorlar bu dünyada 10 kural var ve her şey oyunla kazanılıyor her şey . Bizim 2 kardeş o dünyanın tanrısını yenebilmek için bütün kurallara uygun bir şekil de oyun oynamaya devam ediyorlar öyle öyle gidiyor herkese tavsiye ederim.

Alıyorum listeye
Yalnız şöyle bir uyarı yapayım. Daha izlemedim ama araştırmıştım, filmlerden oluşuyor Kara no Kyokai ve filmler kronolojik sırayla anlatmıyor hikayeyi. Eğer kronolojik olarak takip edeyim hikayeyi dersen internette sıralamalar var. Ama ben bir yerde bunu sorduğumda normal sıralamayı takip etmem söylenmişti.

Son düzenleme:
Alıyorum listeye
Yalnız şöyle bir uyarı yapayım. Daha izlemedim ama araştırmıştım, filmlerden oluşuyor Kara no Kyokai ve filmler kronolojik sırayla anlatmıyor hikayeyi. Eğer kronolojik olarak takip edeyim hikayeyi dersen internette sıralamalar var. Ama ben bir yerde bunu sorduğumda normal sıralamayı takip etmem söylenmişti.
2-4-3-1-5-6-7 sıralamasıyla izlemiştim:rolleyes: Ayrıca güzel animedir, sevmiştim baya ;)

Mawaru penguindrum izleyin başları nanay ama sonlara doğru çok güzel. Zaten bence animenin altın dönemleri o sıralardı. Artık güzel bir şey çıkmıyor. :artiz:

Mawaru penguindrum izleyin başları nanay ama sonlara doğru çok güzel. Zaten bence animenin altın dönemleri o sıralardı. Artık güzel bir şey çıkmıyor. :artiz:
Sonu tırt bitmişti diye hatırlıyorum benim için, sebep ve sonuç ilişkisini beğenmedim diye hatırlıyorum yine. Gerçi herkes farklı gözle izliyor, başkası çok beğenebilir ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık