Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Unknown

Dadı yeni geldi.
Durarara;
10. bölümde anladım ki seri yeni başlıyor. Başlar da belli ki her şey bir şekilde bağlantılı çıkacaktı ama yinede sıkıcı ilerilyordu hikayelerin bağımsız gibi oluşu ama ana karakterimizin 10 ve 11. bölümde yaptıkları insanı gaza getirdi cidden. Sınava çalışmam gerekirken gayet izleme isteği uyandırdı içimde. Bu gazla rahatça bitiririm seriyi.

Dadı yeni geldi.
Durarara;
10. bölümde anladım ki seri yeni başlıyor. Başlar da belli ki her şey bir şekilde bağlantılı çıkacaktı ama yinede sıkıcı ilerilyordu hikayelerin bağımsız gibi oluşu ama ana karakterimizin 10 ve 11. bölümde yaptıkları insanı gaza getirdi cidden. Sınava çalışmam gerekirken gayet izleme isteği uyandırdı içimde. Bu gazla rahatça bitiririm seriyi.
Aynen ben de garip bulmuştum ilk başta fakat bir çok değişik etken vardı. Bu arada yeni bölümü birileri çevirmiş Türkanime beklemeyeyim diyorsan şöyle atayım.
http://www.animez.tv/gintama-2015-39-bolum/

Zamanında Wampire Knight diye bir seri izlemiştim ama ne kadar güzel bilemem. Baş karakter ama gerçekten güçlü. Birde Owari no Seraph var, fena değil.

Yeni animeler de çok iş yok ya, hepsi birbirinin aynısı gibi. Sen ne tarz istiyorsun?
Bir kaç tanesine baktım da cidden güzel yok daha demin Mecha lı bir şey izledim de bilmiyorum. Ama spor animesi güzeldi. Bir de gizem cinayetli bir şey var ona baktım diğerlerine bakmadım bende..

Bir kaç tanesine baktım da cidden güzel yok daha demin Mecha lı bir şey izledim de bilmiyorum. Ama spor animesi güzeldi. Bir de gizem cinayetli bir şey var ona baktım diğerlerine bakmadım bende..
Kemik meraklısı kızın animesine mi baktın? Sana bir tane önereyim o zaman.
Gate jieitai kanochi nite kaku tatakaeri
Spor diyorsan Baby Step de izleyebilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık