Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Dün yazamadım kusura bakma ya.. Nasıl gidiyor favori şounenim ya birisinin koltuğundan edebileceğini de sanmıyorum :D Direkt brotherhood'dan girdin demek.. diğerinin sonu baya tırt iyi bir karar olmuş.
Aslında ben Brotherhood’u devam serisi sanıp , diğerine başladım; 3.bölümde bıraktım ve Brotherhood’u izlemeye karar verdim.
Roy Mustang ve Elric kardeşleri çok sevdim.
ilerleyen bölümlerde, 7.ölümcül günahtan uyarlanan tayfayı daha çok görmek de güzel olacak. Kirpi’ye benzeyen ve Roy Mustang’ın olayını da merakla bekliyorum.
İlk seride rahibin olayları daha iyi anlatılmıştı; mangaya uyulmuş mu bilmiyorum ama daha iyi geldi.
Brotherhood özet gibi geçmiş.
Ama açılış olarak Brotherhood daha bir etkiliydi.

Aslında ben Brotherhood’u devam serisi sanıp , diğerine başladım; 3.bölümde bıraktım ve Brotherhood’u izlemeye karar verdim.
Roy Mustang ve Elric kardeşleri çok sevdim.
ilerleyen bölümlerde, 7.ölümcül günahtan uyarlanan tayfayı daha çok görmek de güzel olacak. Kirpi’ye benzeyen ve Roy Mustang’ın olayını da merakla bekliyorum.
İlk seride rahibin olayları daha iyi anlatılmıştı; mangaya uyulmuş mu bilmiyorum ama daha iyi geldi.
Brotherhood özet gibi geçmiş.
Ama açılış olarak Brotherhood daha bir etkiliydi.
Çocukluk kısımları için ilk seriyi izleseydin keşke. Orada uzun uzun işleniyor, Fmab'de bir anda geçiyor o kısımları diye hatırlıyorum. 10-15 bölüm izledikten sonra B kısmına geçeydin:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık