Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

100 levelim, sanırım 4 ay felan oldu. Tam 1M fame var.

Çoğu oyuncu ilk önce hakide Chopper'ı açtılar. Burdaki tavsiyelere güvenip ilk önce Usopp'u açıcam. :eek:

Nightmare Lena çok kolaydı da Kaya için daha 2. adamı geçemedim :D Bir tane var hepsine vuruyor geçemiyorum. Onları da sırayla gitmek lazım herhalde. Nico Robin geldi fameden kasıyorum sanırım çok iş yapar. Rage skilli hepsine vuruyor ya. Cevap ve destek bekliyorum :D Gerekirse acc ve şifre veririm bir girin göz atın sevaptır.

Roronoa Zoro

Oyuna yeni başladım . Bu itemler ne işe yarıyor bilen varmı ? yer kaplıyor neye yaradığını bulamadım

Birde vitality i nasıl yükseltecem?

Oyuna yeni başladım . Bu itemler ne işe yarıyor bilen varmı ? yer kaplıyor neye yaradığını bulamadım

Birde vitality i nasıl yükseltecem?
1. vitality her 30 dakika da bir 1 tane artıyor.

2.o gösterdiğin crew var ona tıkla üst tarafta gift yazar ona tıkladığın zaman orada gözükür onu sürükle karakterin üstüne koy anlarsın.

3. altın ile çantanı genişlet.

4.o sol altda ki beyaz ile yeşil olan taş bi işe yaramıyor markete sat.

5. Hangi server dasın ? biz s43 deyiz ivankov.

Roronoa Zoro

1. vitality her 30 dakika da bir 1 tane artıyor.

2.o gösterdiğin crew var ona tıkla üst tarafta gift yazar ona tıkladığın zaman orada gözükür onu sürükle karakterin üstüne koy anlarsın.

3. altın ile çantanı genişlet.

4.o sol altda ki beyaz ile yeşil olan taş bi işe yaramıyor markete sat.

5. Hangi server dasın ? biz s43 deyiz ivankov.
valla en son serverda açtım 38 lvl yaptım geliyimmiki sizin yanınıza :D

Roronoa Zoro

Kuzey ama beklediğim etkinlik açıldı, Güney Denizi, Saiyan Loncası'na geçiş yapacağım...

Şuan bu konuya yazanlar içerisinde S43'te oynayanlar arasında en güçlüsü benim (hava mı atayım hemen:p) ilk zamanları herkesi Kuzey Denizi Yonko Loncası'na çektik ama Yonko loncası patladı, kuru kalabalık olmaya başladı, lonca içerisinde 2 güçlü adam var birisi ben diğeri DD diğerleri normal oyuncu ve lonca içi yardım hiç yok gibi bir şey, benim de level seviyem ilk 4te o yüzden Saiyan'a geçip kendimi biraz daha güçlendireceğim...
Valla ne diyim ben yeni başladım bizde gelekmi :D Kuzeyi seçeyimmi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık