Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

Adamlara saldırmak 10-50 fame falan ancak veriyor. Hani 100 falan verse giden vitler için üzülmeyeceğim ama işte kısa vadede pek işe yaramıyor. :/

Zahahahah Mr.1 çıktı :D Çok sevindim ya la. Sonunda 3. bir damage vuran adam oldu. Ah bi smoker çıksa var ya.

Lol. Şimdi de roll attım wapol çıktı. Yarın da onu alırım dursun kenarda kalabalık yapsın.

Petlere nasıl growth basacaz ? Balık malık verdim ama büyüme falan yok.

Ondan sonra oyunda güçleneceğim diye heves et...
Def.gemler %150 olsada buna yetmez bu ne ya:hoo:
Anlamadım ki buna saldıran zatın Akainu'su da %100atak üzerine 125 level sanırsam ve vurduğu şeye bak
Oyuna güncelleme ile ekstra bir şeyler geliyor sanırsam onunla ekstradan def ve atak kasıyorlar

Arkadaşlar Samuel'i artık biliyorsunuz :)
Şuan onun son halini paylaşıyorum; atk. ve def. itemleri bir arada :)

Bütün itemlerin artısı 165
Bütün itemler 125-130 level
Bütün gemler 8 yıldız
İtemlerde ekstra yıldızlar var "Ancient Crystal" ile yapılan onlarda full + kırmızı da full :) bazıları eksik :)
Ayrıca adam skill olarak istediğini vurabilir gördüğünüz gibi :) m-c-p.atk full+full :)

Son olarak SG=4925844 :)
İşte bundan 7 sene sonraki halim bu olacak ^^ Abi adam işi biliyor ne uğraşcak yan karakterlerle bi karakteri hayvan gibi yaptın mı (düz bütün herkese vuran) yeter zaten tek yetiyor millete. Gerçi bu adamın yan karakterleride kendisi gibi ama neyse kullanmıyor zaten :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık