Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

Oyunu geçen biraz oynadım aslında vakit ayrılabilecek güzel bir oyun ama babasının kredi kartını araklamış spiderman desenli kapri giymiş veletlerin 2-3 saatte geleceği seviyeye haftalarca uğraşıp gelme düşüncesi beni oyundan soğuttu açıkçası.

Oyunu geçen biraz oynadım aslında vakit ayrılabilecek güzel bir oyun ama babasının kredi kartını araklamış spiderman desenli kapri giymiş veletlerin 2-3 saatte geleceği seviyeye haftalarca uğraşıp gelme düşüncesi beni oyundan soğuttu açıkçası.
Oyuna 2buçuk yılda 200-250lira arası bir şey harcadım.Son 3 ayda 150 lira civarı yatırdım.Yaklaşık 10 kişi hariç yenemediğim adam yok şu an oyunda.Arena'da ilk 10dan server1 ile 2 birleştirilmeden önce ilk 10dan aşağı düşmezdim.Bence o kadar çok para isteyen bir oyun değil.Biraz taktikle çok rahat oynayabilirsin

Günlük yarım saat zaman ayırarak çok güzel bir şekilde keyifle oynayabilirsin.
Eski serverler de başlamak can sıkıcı olabilir.Yeni açılan serverlerde başlamak daha keyifli olur.Oyunun popülerliği arttığından belli bir kısım direk altınla yüklenirler ama ilk 10'a 20'ye oynamak gibi bi gayesi olan basar parayı zaten.

Bence şans vermelisin oyuna :)

Yok abi millet 3m basar 5 tane diamond gem çıkartır, ben 10m ile giriyorum 1 tane çıkmıyor. Şans işte...

Not: Para yatırma konusunda şunları söyleyeyim; oyunda en güçlü olmak gibi bir hayaliniz yoksa milyarlar yatırmanın bir anlamı yok. Para yatırmadan da çok güçlü olunabiliniyor. Ancak buna ek olarak aylık 10-20 lira gibi cüzi rakamlar harcanarak epey güçlenebiliyorsun.

Örnek olarak ben yaklaşık üç aydır oynuyorum. Şu ana kadar 10-25-10 olmak üzere üç defa para yükledim. Bunların karşılığında ise epey bir altın, vip3, gagalı ördek ve diğer ödülleri aldım. Başka bir oyunla kıyaslarsak bu Metin2'de +9 bir char dizmek ve ya Knight'da eline duo +7 shard almak gibi bir şey oluyor.
Unutmadan bir-iki defa para yükledikten sonra artık keyfine yüklerseniz yüklersiniz. Mecburiyet ise ilk 30-40 lira için geçerli. Çünkü vip olmazsanız oyunda çok geri kalıyorsunuz, vip kalmak içinse 10 lira yüklemeniz yeterli oluyor. Gerçi onunda seviyeleri var...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık