Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

işte bu tür oyunların en büyük saçmalığı :/ 2y sonraki brook aokijiden falan daha güçlü :/ Neyse yakında dof gelecek çok güçlü gibi duruyor şimdilik :D

Shanks le Roux un
isteği üzerine Haki kısmını biraz irdeledim sormak istediklerinizi keyifle yanıtlamaya çalışırım :)

Shadow spirit'den
Adamlarımızın Advancelerini yaptıktan sonra Haki geliştirmesi yapabiliyoruz adamlarımıza
Berry ile günlük 10 tane hakkımız var 2m berryye mal oluyor bize
Arm haki bize Dodge olasılığını % olarak levelle artırıyor
Obs haki bize hp veriyor bir leveli 1k hp
Con haki ise karakteri haki geliştirmesi için yapmamız gerekiyor.Bu yüzden con haki çok fazla düşmez şansa göre 1 hafta hiç düşmediği de oluyor bir günde 250tane düştüğüde ki 250gibi bi sayı çok süper con haki için
Con haki bu arada 6.levelden itibaren düşme olasılığı var

İlk başta chopper'in haki geliştirmesi en gerekli olanı verdiği hp olsun defansı olsun savunma vermesi olsun çok fazla artıyor
Con haki , arm haki , obs haki 8 şer level olmalı bunu yapabilmek için 8 Gears olmalı yani
Bu da Con haki için 1200 haki ediyor diğerleri çok düştüğünden önemli değil

Bundan sonra bana göre önem sırası olarak Boa hancock,Jinbei, Luffy , Nami ,Law , Zoro
gerisini yapmaya gerek yok.(Hancock level 125 olmadan haki yapılamıyor.Jinbei 123 level olmadan)
Boa Hancock ve Jinbei Gear 10ar istiyor Bu da 1850şer ediyor.
Luffy ve Zoro Gear 9 Bu da 1450şer ediyor.
Nami,Usopp Law gear 7 istiyor bu da 950şer ediyor.

Ne özellikleri değişiyor

Usopp artı şeklinde vuruyor yanyana üç kişi varsa düz de üçüne rage de karşısındaki ve yanındakine vuruyor ki baya fazla vuruyor.Kendisine 50furry ekliyor .Vurduklarına furry kazandırmıyor.

Nami vurduğu kişinin düz de 50furrysini düşürüyor rastgele de 2 kişinin furrysini 25er düşürüyor.Karşısındaki kişilerin rage ile vurması çok zor. Rage saldırısında ise vurduğu kişinin furrysini 50 düşürüyor.İyileştirme alma durumunu o raundluğuna engelliyor.Kendi takımındakilere de kişi başı 35er furry ekliyor.

Luffy düzde önündeki kişilerin hepsine furry eklettirmeksizin vuruyor.Rage saldırısında karşısındaki kişiye çok güzel bir şekilde (maşalah) gömüyor sonra kendine 100fury ekliyor.Fury'si düşmediği takdirde tutana aşk olsun yardırıyor mübarek

Zoro karşısındaki kişiye düz vuruyor.Furry tamamlandığında karşı hattı düz bir çizgide biçip gidiyor crit ile.
Hp sıfırlandığı zaman sıfırlayan kişiden belli bi miktar can gidiyor hop hp fulleniyor.

Law karşısındakine düz vuruyor birdaha vuruyor ikinci vurduğunda o kişi bir el boyunca bayılma ihtimali var.Furry tamamlandığında ise alan saldırısı yapıyor.Bazılarını tüm karşı takım da olabilir bayıltabiliyor şansa sonrasında takımdaki önemli ve canı düşük olan kişiye vurduğunun belli bi oranında hp ekleyip 25 furry de hediye ediyor, sonra kendisine 150k hp civarı (bendeki öyle veriyor oranı ney bilmyiorum) verip kendine de 25 furry ekliyor.

Jinbei karşı taraftaki herkese bir güzel alan atıyor düz saldırısında fazla fazla (eski haline göre 100k vuran 180k lara çıkıyor kişi başı).Furry tamamlanınca karşısındakine baya sert bir şekilde vuruyor.Oldu da yaşarsa Rage saldırısını 2 raund boyunca engelliyor.Karşısındaki kişinin arkasındakiler de bi el rage saldırısı yapamıyor.

ve de gelelim Boa Hancock a
Düz vuruşunda karşısındaki tüm elemanlara bir güzel alan atıyor, hepsini ve ya bir kaçını donduruyor %60-70 ihtimal en az bir kişi bir raund boyunca donuyor can yenilemesi alamıyor donduğu zaman.
Furrysi tamamlanıp da rage vurmaya geldiğinde sıra karşısındaki kişiye bir güzel vuruyor.Sonrasında rastgele bir kişiye daha güzelce vuruyor bunlarında donma ihtimali çok daha yüksek bir el boyunca. Sonrasında kendine 50 furry ekliyor.
Dondurabilmesi için karşı takımdaki kişiler 100furry altında olması gerekiyor.Hancockun meyveye + verdiğimizde level başı 5 furry artıyor bu dondurma olayı.

Bugün bana 200küsür arm ve obs haki verdi maalesef con haki vermedi dünkü gibi :)

MouHan'dan haki açıklaması istemiştim, uzun bir şey yazmış epey. Burada paylaşacak, benim gibi ihtiyaç duyanlar bakabilirler. Teşekkürler şimdiden kendisine.

Okudum tamamen, daha açılmamış olmasına rağmen eventlerden vs. 300'e yakın con haki kasmışımdır şu ana kadar. İlk Chopper geliştireceğiz demek ki...
İki sorum var. Birincisi Shadow Spirit gibi küre döndürme ile mi haki topluyoruz yoksa başka bir sistemi mi var? Neye göre level atlıyoruz orada yani?

İkincisi ise 2nd Advance yapmadan karakterleri 2y sonraki hallerine getiremiyor muyuz?

MouHan'dan haki açıklaması istemiştim, uzun bir şey yazmış epey. Burada paylaşacak, benim gibi ihtiyaç duyanlar bakabilirler. Teşekkürler şimdiden kendisine.

Okudum tamamen, daha açılmamış olmasına rağmen eventlerden vs. 300'e yakın con haki kasmışımdır şu ana kadar. İlk Chopper geliştireceğiz demek ki...
İki sorum var. Birincisi Shadow Spirit gibi küre döndürme ile mi haki topluyoruz yoksa başka bir sistemi mi var? Neye göre level atlıyoruz orada yani?

İkincisi ise 2nd Advance yapmadan karakterleri 2y sonraki hallerine getiremiyor muyuz?
Yok shadow sistemi gibi değil tek seferde tıklıyorsun ya fail diyor bi düşük levele atıyor ya da bi üst levele
Toplu olarak 10tanesini birden de yapabiliyorsun.
2. shadowları açılan adamların haki geliştirmesini yapabilmek için mecburen yapmak zorundasın

Baktım şimdi haki geliştirmesi yapılan herkeste 2. shadowlar var maalesef :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık