Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime/Manga Türleri

Harbi diyorum ilk zamanlarında Tc kimlik nosu ile giriyordun o bölüme :D
18 yaş altının engellenmesi amacıyla :D
Şimdi kaldırmışlar komple
Lys sonucunu mu gösteriyorlar sonra :D Hala gülüyorum valla tc kimlik no sahtekarlığıyla bu ülkede terörist bile ilan edilebilirsin hiç belli olmaz.İnternet sitelerine çoğu zaman adımı bile sahte yazarım :D

Lys sonucunu mu gösteriyorlar sonra :D Hala gülüyorum valla tc kimlik no sahtekarlığıyla bu ülkede terörist bile ilan edilebilirsin hiç belli olmaz.İnternet sitelerine çoğu zaman adımı bile sahte yazarım :D
Herşeyi göze alıp giriyordum reyiz :D
Acayip derecede hentai arşivi vardı adamların hemde tr altyazılı yüksek kalite :D

Not ; Sapık değilim :/

Acayip derecede hentai arşivi vardı adamların hemde tr altyazılı yüksek kalite :D
Tr alt yazıyı ne yapacan :D Hadi anime olsa anlarım da hentai de o kadar da önemli değil yani. Ufak ve basit bir hikaye olur ondan sonra da ma-kun şöyle yok böyle falan diye gider hikaye en sonunda da gerisini biliyorsun :oleyo2:

Not ; Sapık değilim :/
Anime dediğin yüksek kalite indirilir alt yazı ayarlanır ve arşivlenir.Çok seri izleyemezsin belki online kadar ama tadını tam alırsın.Şimdiye kadar D Gray Man hariç her seriyi bu şekilde izledim.D Gray Man hardsubdu,rapid çilesine katlanamayacağımdan online izledim.

Tr alt yazıyı ne yapacan :D Hadi anime olsa anlarım da hentai de o kadar da önemli değil yani. Ufak ve basit bir hikaye olur ondan sonra da ma-kun şöyle yok böyle falan diye gider hikaye en sonunda da gerisini biliyorsun :oleyo2:
Yok yok , acayip derecede hikayesi vardı :D
Sırf hikayesi için izlenir Sct dono
Öyle bildiğin gibi değildi reyiz bayağı her hafta çıkıyordu izliyordun ben şahsen merakla bekliyordum :D

Öyle bildiğin gibi değildi reyiz bayağı her hafta çıkıyordu izliyordun ben şahsen merakla bekliyordum :D
Sct dono'nun açılımı ne ? Bir türlü bulamadım.
Not: Sapık değilim sadece merak ettim konusunu :D

Hentai'yi bana mı anlatıyorsun, Gama-san :oleyo2: İzlemediğin seri kaldı mı diye sorsan daha iyi olurdu :D Evet kimi hentailerin konusu çok ilginç olsa da kimileri de cafe junkie veya desert ısland vb. serilerde klişe sesler ve hareketler var sadece o yüzden hatta 10 küsür seride aynı hatunun sese denk geldim yine mi bu dediğim çok oldu ama ne var konu sağlam. Mahir de burada olaydı da anlataydı, tam onun konusu :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık