Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Seviyeleri hala yakın.

Kizaru=>Aokiji'ye karşı avantaj, Fujitora'ya karşı dezavantajlı, Ryo ve Aka belirsiz.

Aokiji=> Ryo ve Aka'ya karşı avantajlı, Kizaru'ya karşı dezavantajlı, Fujitora'ya karşı belirsiz.

Akainu=>Ryo'ya karşı avantajlı, Fujitora, Aok ve Kizaru'ya karşı dezavantajlı.

Fujitora=>Ryo, Kizaru ve Akainu'ya karşı avantajlı, Aok belirsiz.

Ryo=>Aok ve Aka'ya karşı dezavantajlı, Fuji ve Kizaru belirsiz.

Gibi duruyor :hmm::bilmem:

Büyük hayalleri olanlar hükümetten uzak duruyor demişsin de, şu anki dünya zaten hükümetin hayalindeki dünya. Roger'a kadar sorun yaşamamışlar. Böyle bir durumda hükümete sağdık olan kişilerin hayal kurmak değil, gerçekleşen hayalleri korumaktan öte vizyonları olamaz.

Akaiunu mesela, adam mevcut sistemi sürdürmek ve iyileştirmek için çabalıyor. Bunu BM'nin ya da Kaido'nun hayallerinden farklı kılan ne? İçinde ucubelerin olmaması mı?
Zamanında cevap yazmamam iyi olmuş. Haklı çıktın çünkü. Ben hayalleri imparatorlar kadar yok diyordum ama gerçekten mevcut dünya amirallerin hayalindeki gibiymiş :D

Yc1 üstü yonko altı.Aramaki gelmeden önce hepsini big fodderdan güçlü görüyorumdum ama artık fikrim değişti.En iyi ihtimalle big fodderın 1 tık üstülerdir.

Zamanında cevap yazmamam iyi olmuş. Haklı çıktın çünkü. Ben hayalleri imparatorlar kadar yok diyordum ama gerçekten mevcut dünya amirallerin hayalindeki gibiymiş :D

Ne kadar gerçekçi ve seriyi doğru yorumlayan birisi olduğum bir kez daha gün yüzüne çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık