Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Yonkou = Amiral gibi bir durum olsa Dünya Hükümeti zaten yonkou örgütlenmelerini ezer geçerdi. Devlet örgütlenmesine girişmiş korsanlardan bahsediyoruz. Bu örgütlenmeyi Dünya Hükümeti gibi küresel bir gücü yok sayarak yapıyorlar ve örgütlenmelerinin temel direği kaptanlarının yani Shanks-WB-Big Mam-Kaido’nun bireysel güçleri. Amiral dediğimiz zibidiler Yonkou ile baş edebilecek olsa Gorosei beklemez salardı zaten üzerlerine. O yüzden yonkou büyüktür amiral bu çok açık.
Yonko=Amiral değil ama birbirlerine çok uzakta değiller.Goroseiler sanki yonkoların düşmesini istemiyorlar.Beyazsakal durağan bir korsandı yerini şimdi KK amaçlayan Karasakal aldı.Zamanında Kaido-Orochi'nin Wano'da başa geçtiklerine hükümetin hatta sevindiğini düşünüyorum.Bu sayede Doflamingo aracılığıyla ilk defa Wano'ya sızabildiler.Wano dünya hükümetine ne zamandır bağlı değil bilmiyoruz ama burada Poneleri yazan ailenin yaşadığını biliyoruz.D ailesiyle ilgili ekstralarında burada çıkacağını düşünüyorum.

Sakazuki tek başına kovalıyor işte yonkou teach'i sonuç ? Hükümet tüm gücüyle yonkou avına çıkarsa diğer yonkoular ve devrimciler oturup izleyecek mi ? Karargaha saldırı olsa hükümet düşer.
Teach’in seri içerisindeki durumunu Luffy’nin ki ile bir tutuyorum ben. O zaman Akanu ile kapışabilirdi belki ve hatta yenebilirdi ama hem tayfası hem kendisi zarar alırdı. İnce planlar yapan ve amacı en üst seviye olan birisi için o gün orada savaşmak anlamsız olurdu. Hükümet yonkou avına çıkamaz o konuda haklısın. Çıkacaksa da bir yonkou ile ittifak kurmak zorunda yokse ne kutsal şehir bırakırlar ne de kutsal ejder.

Hep diyorum. Mf de ki wbnin zaten bir ayağı çukurdaydı. Kendi bile diyor bunu, başka bir çok kişi de diyor.

Bi kılıç tokuşturdular diye mi. Orda bile herifin serumları hala bağlıydı klsdjafkljasdf
Bir veya çok.Mangaka denk çizmiş işte.Hasta,yaşlı bir ayağı çukurda bile olsa diğerlerinden bir eksiği yok dedi işte.

Bir de ayriyeten Wbye dalmaya çekinmeyen adamların şenksten korktu denmesi çok komik.O kadar komik ki gülebilirim.

Yonko=Amiral değil ama birbirlerine çok uzakta değiller.Goroseiler sanki yonkoların düşmesini istemiyorlar.Beyazsakal durağan bir korsandı yerini şimdi KK amaçlayan Karasakal aldı.Zamanında Kaido-Orochi'nin Wano'da başa geçtiklerine hükümetin hatta sevindiğini düşünüyorum.Bu sayede Doflamingo aracılığıyla ilk defa Wano'ya sızabildiler.Wano dünya hükümetine ne zamandır bağlı değil bilmiyoruz ama burada Poneleri yazan ailenin yaşadığını biliyoruz.D ailesiyle ilgili ekstralarında burada çıkacağını düşünüyorum.
Çok uzak olduklarını ben de düşünmüyorum. Gorosei yonkouların yeni bir korsanlar kralının çıkmasına ve kayıp yüzyıl hakkındaki sırrın ortaya çıkmasına engel olacağını umuyorsa dediğin olabilir. Sonuçta Yeni Dünya üzerinde egemen olmasından daha öncelikli olarak mevcut konumlarını devam koruyabilmek gelebilir.

Başka bir çok kişi > mangaka
Mangadakileri ben yazıp çiziyorum zaten. Yada odadan habersiz karakteri konuşturtmuşlar allah allah.

Bir veya çok.Mangaka denk çizmiş işte.Hasta,yaşlı bir ayağı çukurda bile olsa diğerlerinden bir eksiği yok dedi işte.

Bir de ayriyeten Wbye dalmaya çekinmeyen adamların şenksten korktu denmesi çok komik.O kadar komik ki gülebilirim.
Adam hasta haliyle gelmesine rağmen göğüsüne biri 3 metre kılıç sokana kadar hiç bir amirali 100 metre yakınına yaklaşırken göremedik çok ilginç değil mi :D

Mangadakileri ben yazıp çiziyorum zaten. Yada odadan habersiz karakteri konuşturtmuşlar allah allah.

Adam hasta haliyle gelmesine rağmen göğüsüne biri 3 metre kılıç sokana kadar hiç bir amirali 100 metre yakınına yaklaşırken göremedik çok ilginç değil mi :D
Bence bi 50 metre var.

Bunu argüman olarak sunman hiç hoş değil. Kılıcı yemesini bekliyorlarmış gibi, yedikten hemen sonra aha zayıfladı deyip dalmadılar ya.
Gelgelelim o kılıç sinek ısırığı kadar etki etmemiştir ona.

Bence bi 50 metre var.

Bunu argüman olarak sunman hiç hoş değil. Kılıcı yemesini bekliyorlarmış gibi, yedikten hemen sonra aha zayıfladı deyip dalmadılar ya.
Gelgelelim o kılıç sinek ısırığı kadar etki etmemiştir ona.
Beklemeleri gerekmiyor. Herif yıpranmadan kimse yaklaşmadı adama. Zaten herif 2-0 geride başlamasına rağmen kalbi tekleyene kadar adama diş geçiremediler zaten.

Sinek ısırığını yazarken hiç mi utanmadın :( Yakıştıramadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık