Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Evet geçti. Sakazuki 2 sene de KK olur dendi yanlış hatırlamıyorsam E. Oda tarafından.
O muhabbet ben karakteri Luffy gibi çok abartili guclu olmayan karakter seçtim değil mi?. Lufi yerine Sakazuki gibi karakter direkt KK olurdu diye.

Sakazukiye yapılacak ana karakter torpilinden bahsediliyor. Buram buram plot armor ile daha lufiler enies lobideyken saka kk olur idi.

Bu muhabbet amiral kiyasi için kullanılmamalı bence.

O muhabbet ben karakteri Luffy gibi çok abartili guclu olmayan karakter seçtim değil mi?. Lufi yerine Sakazuki gibi karakter direkt KK olurdu diye.

Sakazukiye yapılacak ana karakter torpilinden bahsediliyor. Buram buram plot armor ile daha lufiler enies lobideyken saka kk olur idi.

Bu muhabbet amiral kiyasi için kullanılmamalı bence.
Aynen dediğin gibi, Luffy yerine Akainu ana karakter olsaydı, ana karakter potansiyeli ile 1 yılda KK olurdu.
Muhabbet Gomu gomu ve Magu magu içindi. Neden Gomu gomu verdin diyorlardı filan.

Aynı muhabbete Kaido ana karakter olsa, buram buram main character torpili olsa kaç günde KK olur? Bu ana karakter torpili Kaido'yu One Piece'in Saitama'si yapar. One Punch Man. Gemi vura vura, amiral indire indire.

Bu muhabbet Luffy yerine olsa böyle olur muhabbeti. Bundan kıyas almıyorum.

Bir yonkou aynı anda iki amirali alamaz belki ama birebirde amiralin hiç şansı yok bence.
Birebirde Wb gibi handikaplı bir yonkou olması lazım ki kuzan + akainu + Teach + Squardo + all ile hepsinden ayrı ayrı darbe almasına rağmen dövüşleri hep denk gitsin. Yoksa amiralin yonkou karşısında bırakın 10 günü, kaçıp dinlenip geri gelmediği sürece birkaç saatten fazla şansı yok.
Tamam amiralleri küçümsememek gerekir ama yonkoular da haddinden fazla küçük görülüyor bence. Hatta kaido başgan bir tane amiral harcamakla yetinmeyebilir de :)

O Saka 1 yılda kk olurdu lafının Saka'yla alakası yok bence.Saka üzerinden örneklendirilen kişi o kadar.Onun yerine Aok,Kizaru,yonkolar falan da söylenebilirdi.

O cümleden benim anladığım ana karakter seriye direk o güçten başlasaydı 1 yılda kk olurdu anlamı.Zaten Luffy'nin 930 chapterdır daha bir Aka etmediğini düşünürsek mantıklı oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık