Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Amirallerin Gücü Hakkında

Amiraller hakkındaki görüşünüz

• Kullanılan toplam oy
    124
Arkadaşlar bence boşuna tantana ediliyor vallahi, nasıl Şiçibukai diye bir seviye olmadığını, nasıl kor-amiral diye bir seviye olmadığını, nasıl veteran ve de kumandan diye seviyeler olmadığını , hatta ve hatta nasıl Yonko diye bir seviye olmadığını öğrendiysek.Oda bir seviyeyi daha yok etti. Amiral diye bir seviye de yokmuş demek ki. En güçlüsünden en zayıfına çok varmış.

Aramaki, Amirallerin Big Mom'ı çıkmış olabilir ancak bu niye Akainu'dan puan alsın.

Aramaki ile Issho dediğimiz adamlar meyvelerini daha 1-2 yıldır kullanan, hükümete bağlı ülkelerin ordularından gelen adamlar. Çekirdekten itibarne Marine yetişmemişler. Akainu, Kizaru, Kuzan bize gösterildi ki taa Tuğ Amiral iken meyveleri var.

Bu üçlü ile sonraki ikili zaten bir olamazdı.

Ayrıca tekrar diyorum Amiral alemin en plot armor'lu ekibine karşı geldi ya :D Hasır Şapka Tayfası ve Müttefiki Kınlar... Bunlardan daha çok plot armor'u olan isimler işte Tom ve Jerry deki Jerry, Looney Tunes'daki Road Runner, Care Bears Ayıları falan yav :D :D

VVe ben bunun bir Wano laneti olduğunu düşünüyorum. WAno'da Yonko performansı da kötüydü (final Kaido hariç), Komutan performansları da felaketti. Demek ki Wano bir amirali de aşağı çekmeyi başardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık