Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Supernovalar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    192
Düşüncelerime katılmayabilirsin anlarım da birisine "Çocuk" diye hitap etmeden en azından profiline girip bakmalısın. Keza çocuk denilecek yaşta olduğumu düşünmüyorum.
Görüşüne katılmamakla alakası yok gayet iyi bir yorum yapmışsın oradaki kullandığım çocuk kelimesinide yanlış anlama yaşla alakası yok yani.

Kizaru başlangıçla ışık hızıyla Bonney'in kafasının ortasında bir delik açar. Sonra X Drake, Capone Bege, Urouge, Killer
bunlarda hakiyi görmedik. Bunlar çer çöp zaten güçsüz supernovalar eğer varsada hakileri amirallerin hakisini aşamazlar zaten. Logialara karşı bir işe yaramazlar. Geriye kaldı Luffy, Kid, Law, Hawkins, Apoo ve Zoro. Her amirale 2 tane düşse dalga geçe geçe öldürürler.
Ben de amiraller yener dedim ama sen bildiğin ezmişsin yahu! :) capone'nin ÇÖP olduğunu kabul ediyorum. Ancak X-Drake dediğin adam serideki en ender meyvelerden birine sahip. Ve Wano'da önemli bir rolü olacak. Urouge dediğimiz azman da iki yıl Öncesinde Px'le yumruk yumruğa dövüşen biri. Bizimkiler o zamanlar 3 kişi ancak yeniyordu Px'i. Muazzam bir fiziksel kuvveti var bu adamın. Full beden kokayla hiç küçümsenecek bir güç değil bence. Yani amiraller yener tabi ama novaların hepsi de çöp değil :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık