Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Şeytan Meyvesiz Ne Kadar Güçlüdür?

Ne yazıkki bu haki meselesi falan timeskipten sonra çıkan birşey ve Amiraller timeskipten sonra neredeyse hiç görünmüyor.Sadece Fujiden bir iki nüsha alabiliriz gibi duruyor.Ama ben Amiral seviyesindeki bir kişinin muazzam bir hakiye sahip olduğuna inanıyorum.Özellikle Görüş hakisi konusunda Amirallerin geleceği gördüğüne dair birkaç önemli an bile var.Tabi bunlar çok daha sonra ''belki'' açıklanabilecek şeyler

Teach, Meyvesiz de Acei tokatlardı.
Amiraller ise Meyvesiz Shiryu ve Tüm Yc2leri tokatlarlar. Diğer İmparator sağ kollarına kaybederler

Hani WB'den o depremi yicen ki belki hyatındaki en güçlü depremdir o,ama felç bile kalmican,kısa sürede kalkıp savaş alanına dönüp tüm kumandan ve destekçilerini tokatlican kendine dokundurtmayacan, ya da 10 gün boyunca aralıksız mücadele edicen ama hakisi zayıf.Peh :hıh:

Hani WB'den o depremi yicen ki belki hyatındaki en güçlü depremdir o,ama felç bile kalmican,kısa sürede kalkıp savaş alanına dönüp tüm kumandan ve destekçilerini tokatlican kendine dokundurtmayacan, ya da 10 gün boyunca aralıksız mücadele edicen ama hakisi zayıf.Peh :hıh:
Tamam da Bunlar meyve ağırlıklı karakterler. Marcodan meyveyi al maymuna döner Hiç gücü inmeyecek gibi lanse etmeye gerek yok. Marcoyu yenipte bir adam imparator sayılıyorsa Meyvesiz Marcoyu rüyalarında keserler

Manga dan sorunların cevapları atıldığı halde hala saçma çıkarımlar.... Şuan görülen haki türevlerini adamlar zamanında en üst düzeyde en üst kişilere karşı kullanıyor hala yc muhabbeti... ölmedi şu yc ler...

Şu asla unutulmamalı:

Bide ben şöyle düşünüyorum ki günümüz dünyasında da geçerli: Bir dünyada dert neyse ya da neye ihtiyaç varsa ona çözüm bulunur.Yumrukla savaşmak yerine eline taş alırsın,karşısı taş aldığında sende kılıcını yaparsın,karşısı kılıcını çekmişse tüfeğini kullanırsın,tüfeğini çıkarırsa uçağını yaparsın,uçak tehdit olursa hava savunma sistemi yaparsın,hss yapıldığında da SİHA veya Hayalet Uçak yaparsın.Yani yaptığın herşey seni biraz daha rahatlatabilmek veya caydırıcı olabilmek için.

Karşıda dünyanın daha önce karşılaşmadığı kadar büyük bir korsan organizasyonu var: Dört İmparator ve onun devasa orduları.O zaman bu güce karşı kendini sağlama alman ve caydırıcı olup denge kurman lazım.

Ne yapıyorsun mesela:

Bazı güçlü korsanlara hak tanıyorsun: Shichibukai

Daha çok teknoloji ortaya çıkarıyorsun: Kuma PX'leri ve Yeni Gizemli Teknoloji

Sert asker yetiştiriyorsun: Sakazuki liderliği.Örneğin Aokiji liderliğinde bence caydırıcılık olamaz o kadar fazla.

Amiralleri de buna göre rol biçiyorsun.Diyorsun ki: Amiraller,İmparatorlara karşı koyabilecek güvenebileceğimiz tek kişiler.

Bu sebepten dolayı da Amiralleri güçlü ve caydırıcı tutman lazım.Muazzam meyveler ve meyve yeteneği kabiliyeti,akıllı ve taktiksel zeka,soğukkanlılık,liderlik ve yüksek haki seviyesi.

Dört İmparator gerçekten canavar.Onların bu domine gücünü bir şekilde korkutman lazım,bi çekinmeleri lazım.Sovyetlerin Küba'ya Nükleer Füzeleri koyup birşey yaparsan seni vururum Amerika demek gibi bir şey bu.Yani bi Soğuk Savaş dönüyor burda.2 tarafta birşeyler yapmıyorlar çünkü iki tarafta savaşa girerse aşırı zarar göreceğinin farkında.Marineford Savaşı ve Doflamingo'nun Düşüşü'ne kadar böyleydi.Lakin kurulan yeni ittifakla artık nükleer silahlar ateşlendi...

Tamam da Bunlar meyve ağırlıklı karakterler. Marcodan meyveyi al maymuna döner Hiç gücü inmeyecek gibi lanse etmeye gerek yok. Marcoyu yenipte bir adam imparator sayılıyorsa Meyvesiz Marcoyu rüyalarında keserler
Marco'yu yenip imparator sayılmak mantığını anlamadım da neyse.Ama AMiraller gerçekten meyvesiz şeklilde meyveli Marco'yu yenebilirler mi,Oda'ya kalmış birşey bu

Marco'yu yenip imparator sayılmak mantığını anlamadım da neyse.Ama AMiraller gerçekten meyvesiz şeklilde meyveli Marco'yu yenebilirler mi,Oda'ya kalmış birşey bu
Ha Sağ Kol seviyesinden çok uzakta olmazlar ondan şüphem yok. Dediğim gibi. Jozudan, Vistasına, Smoothie'den Cracker'ına, Jacktan, Queeni'ne hepsini öperler. Fakat Meyvesiz Borsalino, Meyveli Marco'yu devirecek. Rüyamda görsem azıcık mantık diye selzelişte bulunurum.

Meyvenin geliştirilebileceği bir sınır var. Yalnızca meyveye güvendiğin noktada yeni dünyada duman olursun bu meyve magma meyvesi olsa bile. Dolayısıyla hakiye abanmak zorundasın. Amiralden bugün meyveyi çıkar yalnızca hakisiyle aynı seviyede dövüşür çünkü meyve kabiliyetin haki öğrenmeye engel değil. Pekomsun Caribou'ya söylediği söz bile yeterlidir bunun anlaşılması için. Hakin yoksa beş para etmezsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık