Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
Sadece Dof düştüğünde anlaşılacak Luffy 1-1 de mi yendi yoksa dediğin gibi 10.000-1 de mi yendi diye.Ben 1-1 de yendi demedim Luffy daha güçlü de demedim.Sadece asıl vs başlamadı dedim sana.Hani her şeyin susup yumrukların konuştuğu vakit gelsin her şeyi anlaşılır demek istiyorum.Sen lafı nereye çekiyorsun.
1 vs 1 demek Akainu vs Aokiji, Ace vs Jinbei, Garp vs Chinjao gibi olur. Yani baştan sonra birebir karşılaşma ile sonuçlanan dövüş 1 vs 1'dir. Diğerleri MF savaşı gibi vurkaçtan ibarettir. Bugün yumrukların konuştuğu aşamaya gelsek, Luffy de Dof'u bayıltsa bile bu artık 1 vs 1 değil, son vuruşu Luffy'nin yapmasıdır. Anlamak istemediğin nokta burası, yani Dof bayıldı ama nasıl bayıldı, bunu irdelemek lazım. Luffy'nin kendisinden güçlü birisini yenmesi iki durumun aynı anda gerçekleşmesi ile oluyor, bu hiç şaşmadı;
1- Rakibin tüm yeteneklerini defalarca kez dayak yiye yiye öğrenmek.
2- İman Power, ateşleyici bir olayın olması. Lucci'nin Usopp'u öldürmeye gitmesi vs gibi.

Elmas ısıya dayanıklı değil ama bilesin.
Erime noktası'nın 3547°C olduğunu hesaba katarak öyle yazdım. Yanlış hatırlamıyorsam magmanın en sıcak hali de 2000°C civarındaydı. Ek olarak Jozu'nun fiziksel gücü ve hakisi Akainu'ya hasar vermeye yetecektir bence. Akainu'nun Jozuya hasar verebileceğini düşünmüyorum meyvesi yüzünden. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Erime noktası'nın 3547°C olduğunu hesaba katarak öyle yazdım. Yanlış hatırlamıyorsam magmanın en sıcak hali de 2000°C civarındaydı. Ek olarak Jozu'nun fiziksel gücü ve hakisi Akainu'ya hasar vermeye yetecektir bence. Akainu'nun Jozuya hasar verebileceğini düşünmüyorum meyvesi yüzünden. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Elmas ısıyı en iyi ileten maddedir. Bu yüzden çok hızlı ısınır ve soğur, erime başka bir şey ısınıp soğuma başka bir şeydir. Bu yüzden Aokiji tekliyor Jozu'yu ve muhtemelen aynı nedenden dolayı Ace 2., Jozu 3. tümen komutanı.

Yanlışın şurada Jozu kendisini elmasla kaplıyor. Yani tamamen elmasa dönüşmüyor. Elmasın da dünyanın en iyi ısı iletkeni olduğu düşünülürse. Rahat rahat hasar verebilir Akainu.

Elmas ısıyı en iyi ileten maddedir. Bu yüzden çok hızlı ısınır ve soğur, erime başka bir şey ısınıp soğuma başka bir şeydir. Bu yüzden Aokiji tekliyor Jozu'yu ve muhtemelen aynı nedenden dolayı Ace 2., Jozu 3. tümen komutanı.
Olaya yanlış açıdan bakmışım o zaman. Uyardığın için sağ ol.

Mihawk vs Fuji anketi açıldı Mihawk aldı götürdü.Şimdi de amiral gücüne en yakın kişi anketi açılmış Mihawk üçüncü.Hiç gücüne tanık olmadığımız Beckman birinci.İlginç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık