Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
ana karakter olsaydı yani lufinin yerinde olsaydı lufiden daha kısa sürede kk olurdu yani buradan şu sonuç çıkmaz akaynu şu mevcut gücüyle korsan olarak ele alınırsa = kk seviyesi ,zaten o kadar güçlü olsa ölü wb den iki yeyip felç olmaz savaştan firar edip köçeklik etmezdi.

La adam seriyi güçlü bir karakterle başlatırsam seri çabuk biter diyordu.:D Akainu müthiştir hemen çaylaklıktan KK'liğe yükselir bir senede demiyordu.

Hala bunu Akainu kısa sürede kk olurdu çünkü o müthiş diye yoranlar var.

Adam güçlü kat edeceği yol yeni yetme Luffy'den daha kısa.

La adam seriyi güçlü bir karakterle başlatırsam seri çabuk biter diyordu.:D Akainu müthiştir hemen çaylaklıktan KK'liğe yükselir bir senede demiyordu.

Akainu baştan mı başlayacak? Benim anladığım şu anki gücüyle korsanlığa atılsa şeklindeydi, öyle 1 yıl diyordu zaten Oda.

Akainu baştan mı başlayacak? Benim anladığım şu anki gücüyle korsanlığa atılsa şeklindeydi, öyle 1 yıl diyordu zaten Oda.
Hayır ben tam tersini söyledim zaten.

Akainu şimdiki haliyle başlasa 1 yıla biter diyor mangaka.

Buradakilerde Luffy ile kıyaslıyor. xd Milletin buna yorumu Akainu o kadar potansiyellidir ki Luffy gibi çaylak haliyle başlasa o 1 yıla bitirirdi gibi. Burada Akainu'yu övecek hiçbir şey yok . Onun yerine Kizaru, Shanks, Marco ya da Wb filan diyebilirdi.

Bende millete anlatamıyorum bunu. Kaido ana karakter olsa o da 1 haftada KK olurdu nedir yani? Ama insanlar ''o zaman neden Akainu dedi'' diye diretiyor.

Bende millete anlatamıyorum bunu. Kaido ana karakter olsa o da 1 haftada KK olurdu nedir yani? Ama insanlar ''o zaman neden Akainu dedi'' diye diretiyor.
Kaido ana karakter olsa 1 haftada KK olamaz. Her şey saf güç değil. Oda bakmış hem güç hem strateji hem inançta kim lider diye. Akla birkaç kişi geliyor. Akainu'yu bu sebeple seçmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık