Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ahsoka (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 3 60.0%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Ahsoka karakteri fiiller karakter değil miydi ? Filmde hiç hatırlamıyorum bu karakteri çünkü. Diziye baktım biraz da bilemedim pek sarmadı kapattım. Akmıyor gibi.

Ahsoka karakteri fiiller karakter değil miydi ? Filmde hiç hatırlamıyorum bu karakteri çünkü. Diziye baktım biraz da bilemedim pek sarmadı kapattım. Akmıyor gibi.
Orijinal 9 filmde yok. İlk kez 2008 The Clone Wars animasyon filminde ortaya çıktı. Canon bir karakter.

Korsan nerden izlenebilir, hafif bi araştırdım da bulamadım , özelden de alabilirim. Başlayalım bakalım
Torrent?

Dizi ha aktı ha akacak diye 4. bölüm bitti baktım akmayacak 5.bölümü izleyesim kalmadı terkettim.Elinde bu kadar orjinal bir karakter var Mandolarian la güzel de bir giriş yapmışsın.Oyuncu da güzel yansıtmış tabiri caizse un var şeker var helva yapacağın yerde sakız gibi uzattıkça uzat...

Ya ben bu Ahsoka'yı oynayan kadını beğenmedim. Karakterin akrobatik hareketliliğini izleyiciye yansıtmıyor pek. Biraz fazla kalıplı duruyor gibi geliyor bana. Ayrıca 3 bölüm izledim ve Morai ortalarda gözükmüyor onu ne yaptılar merak ettim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık