Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adamlık Konusunda En Kötü Durumda Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
Yasopp adam değildir.
Dragon adam değildir.
Garp adam değildir.
Yasopp adam değildir.
Seride adam kalmadı la yavaş olun :D

Ankette yok ama croco adam değildir. Hem gerçek manada hem diğer manada :D
Crocodile sana bir şey mi yaptı la şüphelendiriyorsun beni bak. Bu kadar da haterlik olmaz la.
Crocodile gibi adam var mı la şu seride adam düşmanına bile saygı duyuyor kurtarıyor. Denizcilerin erken sevinmemesi için Mf de yaptıklarına ayrı bir parantez açmak lazım o olmasa Akainu Luffy ve Jinbee'nin içinden geçmişti. Ek olarak Ace'i de kurtardı ama ona yapacak bir şey kalmadı zaten.
Bu arada Croco senden daha fazla adamdır buna emin ol ;)

Güçle alakası mı var olayın? Mevzu tayfayı o duruma sokanın Sanji olup olmaması. Sanji'nin suçu değildi.
Mevzu sanjiyi kendi haline bırakıp bırakmamak.Benim dediğim ise zoronun sanjiyi kendi haline bırakalım dediği halde sonradan sanji hakkında endişelenmesi. Aynı şeyi usopp ve robindede yaptı.

Rey-san wb ye ağladı gereksiz karaktere değil.O bile tınlamıyor siz amca yeğen falan :hhh: Garp senelerdir dilde elde tüy müy kalmadı.Zoro gereksiz olmuş konu için tayfa için ölür.Sabo yaşamaması gereken karakter olduğu için değerlendirmeye gerenk yok.Geriye babalar kalıyor asıl madam bunlar.Hadi yasop harbici korsan diyelim ya her haltın dan haberi olan dragon ? Millet buna bakmıyor yok amca yok dede.

Mevzu sanjiyi kendi haline bırakıp bırakmamak.Benim dediğim ise zoronun sanjiyi kendi haline bırakalım dediği halde sonradan sanji hakkında endişelenmesi. Aynı şeyi usopp ve robindede yaptı.
Üzülsün. İçten içe Sanji hakkında endişelendiğini ben de düşünüyorum. Mesele söyledikleri.
Hatalı diyelim. Öyle hainlik bir durum yok ortada.
Hainlik yok. Hatada yok. Sanji kaçsa Big Mom yahut Germa ne yapacaktı? "Aaa bak bu kaçtı bırakalım peşini." mi diyecekti? Zeff ve ya Kamabakkanın başına gelecekler Pekoms tarafından söylenmedi mi? Sanji'nin bundan sonra fikir değiştirdiği gösterilmedi mi?

Sanji ne yaptı da kıvırcık kaşlı salak oldu peki? Ne yaptı da başka yonkonun işine burnunu sokmuş oldu? Sanji Caesar'ı versek bile Luffy Bİg Mom'a atarlandığı için işler o kadar kolay olmaz demedi mi?

Bu konuda Zoro hatalı. Net. Olayları amip gibi yorumlamış resmen.

Garp çok büyük şerefsizlik yaptı serideki en adam olmayan karakterdir. Sabo'nun yaptığı bi yanlış yok İntikam duygusu olmayan bir çok insan vardır ve iyi bi tür yani :D Rayleigh desen hiç suçu yok yaş 70 savaşa gitmesine hiç gerek yok BeyazSakal'ın gücünü biliyor. Yasopp'un yaptığıda büyük şerefsizlik ama bence bi nedenden dolayı bırakmış olmalı sırf korsan olacam oğlum babasız kalsın umrumda değil diye çıkmamıştır. Dragon ise bence oğlunun kendinin yüzünden tehlikede olmasını istemiyordu ama oğlununda kötü şöhreti arttıkça bence artık konuşmaya felan başlayıp gerçekleri anlatacak. Zoro hem Sanji'yi sevmiyor Hemde Gücüne Güveniyor kendi kendine gittiyse vardır bi bildiği diyip geçiyor.

Üzülsün. İçten içe Sanji hakkında endişelendiğini ben de düşünüyorum. Mesele söyledikleri.

Hainlik yok. Hatada yok. Sanji kaçsa Big Mom yahut Germa ne yapacaktı? "Aaa bak bu kaçtı bırakalım peşini." mi diyecekti? Zeff ve ya Kamabakkanın başına gelecekler Pekoms tarafından söylenmedi mi? Sanji'nin bundan sonra fikir değiştirdiği gösterilmedi mi?

Sanji ne yaptı da kıvırcık kaşlı salak oldu peki? Ne yaptı da başka yonkonun işine burnunu sokmuş oldu? Sanji Caesar'ı versek bile Luffy Bİg Mom'a atarlandığı için işler o kadar kolay olmaz demedi mi?

Bu konuda Zoro hatalı. Net. Olayları amip gibi yorumlamış resmen.
Şuan Sanji hala evlenmeyeceğini söylüyor. Big Mom'ın neler yapacağını düşünmüyor mu?
Big Mom adam gönderip tayfadaki herkesi aynı şekilde tehdit etse hepsi teslim mi olacak?
Zoro ve Sanji birbirlerine hep öyle hitap ediyorlar. Salak olması da yukarıda açıkladığım sebeplerden.
Yonkounun işine burnunu sokmasından kastının yonkouyla birebir ilgilenmeye çalışması ve yonkounun mekanına gitmesi olduğu gayet açık.

Ayrıca ben ne dedim, gerekirse birlikte giderlerdi. Sanji'nin hatası kafasına göre hareket etmek.
Şimdi Zoro da Wano'dakileri bırakıp geçmişiyle ilgili bir meseleyi çözmek için farklı adaya gitsin. Luffy bir anda köyüne geri dönsün. Makino ile sohbet edip gelsin. Onlar tayfa değiller zaten.

Garpı niye yazıyonuz veya oy atıyonuz anlamış değilim.
Adam bunlara 500 defa dedi korsan olmayacaksınız, Denizci olacaksınız diye. Adamlar dinlediler mi? Yok hepsi kafasının dikine gitti.
Ace ne diyor kendi maceralarım, kendi hayatım. Ama Luffy kardeşi olduğu için kurtarıyor. Garp ne yapacaktı?
Görevine rağmen KK'nin oğlunu almış uzakta da olsa baktırmış. Yapmak zorunda mıydı? Değildi ama yapmış. Torunundan ayırmamış. Ama kurtarmadı diye, görevine ihanet etmedi diye böyle oldu öyle mi?
Yardım etseydi de bu adam değil diyen adamlar, o zaman da görevine ihanet etti o yüzden adam değildir derlerdi.

Şuan Sanji hala evlenmeyeceğini söylüyor. Big Mom'ın neler yapacağını düşünmüyor mu?
Big Mom adam gönderip tayfadaki herkesi aynı şekilde tehdit etse hepsi teslim mi olacak?
Zoro ve Sanji birbirlerine hep öyle hitap ediyorlar. Salak olması da yukarıda açıkladığım sebeplerden.
Yonkounun işine burnunu sokmasından kastının yonkouyla birebir ilgilenmeye çalışması ve yonkounun mekanına gitmesi olduğu gayet açık.

Ayrıca ben ne dedim, gerekirse birlikte giderlerdi. Sanji'nin hatası kafasına göre hareket etmek.
Şimdi Zoro da Wano'dakileri bırakıp geçmişiyle ilgili bir meseleyi çözmek için farklı adaya gitsin. Luffy bir anda köyüne geri dönsün. Makino ile sohbet edip gelsin. Onlar tayfa değiller zaten.
Kafasına göre hareket etmişmiş. Sanji tayfamı korumak için buradayım diyor zaten. Sanji akıllı adam olduğu için orada. Hepsi tehdit edildiğinde teslim olmayacaksa bu Sanji'yi haksız çıkarmaz. :/ Luffy kafası çalışmadığından vurur geçerdi mesela. Ama bu olayları çok iyi bir hale mi getirirdi? :S
Zoro'nun normal bir anda Sanji'ye ettiği hakaret ile Zouda dediğinin ayrımını yapamıyormusun?

Sanji kafasına göre hareket etmeyecekti de napacaktı? Şu an elimde Zeff'in kafası var ama çok şükür kafama göre iş yapmadım. :D Zoro yahut Luffy tıpkı Sanji'nin durumunda olduğu gibi şartların gerektirmesi halinde gidebilir. Bunun için onları mı suçlayacağım? :S

Birlikte gitmeleri çözüm mü olacaktı? Bege Luffy'yi bekleyecekti galiba. Ya da Sanji'lerin onları paket etmesi halinde işin arkası kesilecekti. :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık