Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
Ace herhalde sağ kol amiral arası bir pozisyonda olurdu dönseydi ama sağ kol diyorum. Çünkü o kadar yıldır denizde kalmış ve potansiyelini fazla değerlendirememiş gibi hissettirdi bana. Sabo 100 ise ace 95'le dönerdi. Ne amiral ne sağ kol o yüzden.

Luffy için çok birşey değişeceğini gene düşünmüyorum. Gene aşağı yukarı aynı güçte dönerdi. 2. komutan sağ kol arası gibi ama 2. komutan seviyesi diyorum ona da.

Dostum luffy zaten g4 ü biliyordu o zaman da. Flashback vardı orada Rayleigh daha güçlü tekniklere ihtiyacın olacak tarzı birşeyler diyordu g4'ü kastederek.
Sabo, Ace'den daha fazla eğitim alıp denizde vakit geçirmiştir. Adam hepi topu 1.5 yıl geçirdi denizlerde.

Koskoca WB den bi nane öğrenememiş shanks falan şurada dursun.Yine kendisini öldürtürdü bu mal.Fantazi yaBmaya gerenk yok.

Koskoca WB den bi nane öğrenememiş shanks falan şurada dursun.Yine kendisini öldürtürdü bu mal.Fantazi yaBmaya gerenk yok.
Fantezi işte dostum düşün Ace bu kadar mal değil her şey BB'nin önünü açacak şekilde gerçekleşmiyor çapsızlığını kabul etmiş ve kendini güçlendirmeye adamış bir Ace var falan yani.

Eğer olgunlaşmış olursa sağ kol seviyesi olurdu ama eğer yine ergen gibi dönecekse bir delikte kafasına açsın

WB yanında en fazla 6 ay geçirmiştir adam. Sağa sola gittiğini falan düşündüğün zaman. Onda da eğitim aldı mı muamma. Hani bir de şu çapta saldırıya karşılık verebilecek kalibrede birisine bir şey öğrenememiş demek de, bilemiyorum...

G4 sayiyoz mu ki? Ben direkt sabaody fishman punk hazard taki haline göre yc4 dedim.
Tabi sayıyoruz, göstermese dahi biliyordu sonuçta. YC4 dediğimiz adamlar perospero, snack vb adamlar oluyor. Luffy bence döndüğünde bu adamları G4 ile çiğ çiğ yer. Gerçi g3-g2 ile de bunlara karşı çok net iş yapar da G4 geçerse baya haşat eder bence bunları. O yüzden yc4 diyemiyorum Luffy'e. Hani güçlü yc3leri yenemese dahi güçsüzleri, kendine uygunları yenebilir bence. Bu da low-mid yc3 yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık