Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79

Üye silindi 1004

Bir zurna da amel defteri kapanan lütfü mü bu lütfü :gamyon:

Aç Luffy vs Croc izle bir kere daha plota doy gel nasıl mükemmel galibiyetlerle ilerlediğini tartışalım :hhh:
Oda'nın arkı uzatmayı çalışmasını çok yanlış anlamışsın.

Bak amel defteri böyle kapatılır.

İlk karşılaşma olur paşamız yenilir, Luffy fanları : Yok lan yenilmedi yok yok 1. raunt bu
İkinci karşılaşma olur paşamız tabi gene yenilir, Luffy fanları: Yok ya 2. raunt :utaniyorum:
Üçüncü karşılaşma olur tabi şaşırtmaz bizi paşa gene yenilir, Luffy fanları: KK olacak, arc sonu görürüz, 3. raunt bu
Dördüncü karşılaşma olur ikisi beraber düşerler, Luffy fanlarının verdiği tepki şu.

Üye silindi 1004

İlk karşılaşma olur paşamız yenilir, Luffy fanları : Yok lan yenilmedi yok yok 1. raunt bu
İkinci karşılaşma olur paşamız tabi gene yenilir, Luffy fanları: Yok ya 2. raunt :utaniyorum:
Üçüncü karşılaşma olur tabi şaşırtmaz bizi paşa gene yenilir, Luffy fanları: KK olacak, arc sonu görürüz, 3. raunt mu
Dördüncü karşılaşma olur ikisi beraber düşer verdikleri Luffy fanlarının verdiği tepki şu.
Hadi hadi ya... Luffy olmasa Akainu teke tek dövüşte Ace'i alamaz diyen adamlarsınız siz. :oleyo2:

Üçüncü karşılaşma olur tabi şaşırtmaz bizi paşa gene yenilir, Luffy fanları: KK olacak, arc sonu görürüz, 3. raunt bu
Dördüncü karşılaşma olur ikisi beraber düşerler, Luffy fanlarının verdiği tepki şu.
SJDKGÖGLJDUSUSUJFKFLLWAHAY COK İYİİİ

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık