Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
İsimli saldırı nedir ya ? WB'nin kaç tane isimli saldırısını gördün :hhh:

Ace'nin yenildiği adam bugün gelip Luffy'nin meyvesini iptal edecek tek meyvesiyle dövüşse belki yine kazanacak, adam Shanks'ı çizmiş daha meyvesi yokken.

Ace kime kaybetmiş WB? Teach ? Çok ezikler ya hakkaten :artiz:
Uyku arasında dayak yiyen adamı aynı sahneden savunmaya devam mı? Sıkıldım ben. Onları yok sayın güzel yöntem.

Wb ace gibi malları sevdiğini açıkça söylüyor onu neden akainu ile karşılaştırıyon? Farkı göremiyor musun?

Bak seni çürüteyim. Ace meyvesiz çok iyi fiziğe sahip, yami yami tiçin meyvesinin bit saldırı katkısı yok. Acei tokatlıyor. Aynı yami tiçi Wb ölüme 5 kala 3 hamlede yere seriyor.

Wb ve Kaidonun tepkilerinden davranışları belli. Sen o sahneye takılı kalmışsın ama önünde Wb nin acei kana buladığı yada zıbarttığı bir sürü sahne var. Hepsinde de elinin tersiyle. Luffyde ise nefretle vurulmuş bir adam var. Kaido bildiğin isimli saldırı falan çakıyor birde.
Ace de Teach de tek yemediler ama değil mi o yüzden oradan birşey çıkmaz.Teach fiziki üstünlük kurdu diye ace hemen tek mi yemiş olacak.Bak Wb tek atabilir akainu gibi sinirle vurursa ona birşey diyemem.Ancak bayıltıp tayfasına katma amaçlı vurdu bayıltamadı adamı tekte.Kaido da aynı şekilde aynı amaçla vurdu bayılttı.Amaç tayfaya katmak.Kaido niye sinirlensin ki gayet sağlam karşılık verdi sadece.Sinirlenen adam sonrasında bana bakıyor diye sinirden kudurur ve bize güç katacak gibi laflar söylemez hala çok sinirli olur Luffy’e.Kaido vurdu geçti sonra üstüne geçmişte yaptıklarını da affetti alın tayfaya dedi bu mu sinirlenmek.

Uyku arasında dayak yiyen adamı aynı sahneden savunmaya devam mı? Sıkıldım ben. Onları yok sayın güzel yöntem.
İsimli saldırılar yapan adamla, Amiral'e daldığında bile isimli saldırı yapmayan birinin saldırılarını kıyaslıyorsun sonra tutup bizimki isimli saldırı yedi o yüzden şöyledir böyledir diyebiliyorsun. İlginç gerçekten :bilmem:

Son düzenleme:
Ace, haki işlenmeden çıktı. Wano'da Quennle vs bir fb görürsek nasıl bir kral olduğu anlaşılır.

Herkes Ace'in gözü kara olduğu için olamayacağını belirtmiş. Mesele o değil. Luffy hiç birisinin emri altına girer miydi?

Babası Roger olduğu için o güce erişebilmesi de saçma. O zaman Roger'ın babası da KK gücündeydi lan böyle mantık mı olur?

Herkes Ace'in gözü kara olduğu için olamayacağını belirtmiş. Mesele o değil. Luffy hiç birisinin emri altına girer miydi?

Babası Roger olduğu için o güce erişebilmesi de saçma. O zaman Roger'ın babası da KK gücündeydi lan böyle mantık mı olur?
Shanks'ın tayfasına girmek için az daha gözünü çıkartan kimdi Zoro muydu ?

Sanji'ydi.

Örneğe bak.
Hiç birinin emrine girmez diyorsun, örnek ortada, hiç birinin emrine girmez çünkü emrine girmek istediği kişi onu emrine almak yerine KK olması için cesaretlendirdi. Seri bunun üzerine kurulu. Sen kimsenin emrine girmez dersen ben daha seri başında birinin emrine girebilmek için gözünden olmayı göze aldığını pek tabi örnek olarak atabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık